RÓŻNOŚCISTYL

Miss Polski Nastolatek 2020. Zgrupowanie najpiękniejszych dziewczyn. 24 Finalistki [ZDJĘCIA]

Miss Polski Nastolatek 2020

Gala Finałowa Miss Polski Nastolatek odbędzie się 15 stycznia 2021, po raz pierwszy bez publiczności.

W konkursie biorą udział 24 Finalistki, najpiękniejsze nastolatki!

Koronę odda Magdalena Michalska, Miss Polski Nastolatek 2019.

W jury zasiądą: Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019, Olga Buława – Miss Polski 2018, Elżbieta Sawerska – Miss Polski 2004, Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015, Magdalena Michalska Miss Nastolatek 2019.

Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Paweł Tur i Karolina Stanisławczyk.

Viki Gabor (fot. pras.)

Imprezę poprowadzą: Ilona Krawczyńska i Kamila Świerc.

Emisja na antenie Super Polsat o godz. 20:00.

Finalistki Miss Polski Nastolatek:

1. Maja Antoniuk, Olsztyn

Mam 16 lat. Jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego, w klasie o profilu biologiczno- chemiczno- matematycznym. W przyszłości chciałabym dostać się na wymarzone studia i zostać stomatologiem. Interesuję się modą i uwielbiam tworzyć nowe stylizacje. Zawsze staram się być osobą oryginalną i wyróżniającą się z tłumu. Moją pasją jest taniec „Disco Dance”. Wraz z moją grupą taneczną udało nam się zdobyć czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata WADF.

2. Julia Chluba, Samborowice

Mam 15 lat. Uczę się w pierwszej klasie Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego o profilu straż graniczna w Raciborzu. W przyszłości chciałabym służyć w wojsku lub zostać lekarzem medycyny estetycznej. Moją pasją jest fotomodeling, podróżowanie, pływanie oraz gra w piłkę ręczną. Bardzo lubię zwierzęta. Chętnie im pomagam. Sama posiadam przygarniętego pieska.

3. Magdalena Chrzanowska, Włocławek

Mam 17 lat. Uczęszczam do liceum we Włocławku o profilu medyczno- farmaceutycznym. Chciałbym zostać dietetyczką. Mam wiele pomysłów na przyszłość, więc być może te plany jeszcze się zmienią. Interesuję się modą i fotomodelingiem. Moje pasje to gotowanie, sport: nie tylko oglądanie wszelkich widowisk sportowych, ale również uczestniczenie w zawodach lekkoatletycznych oraz drużynowych.

4. Nikola Cichowska, Olszyny

Mam 17 lat. Uczęszczam do 3 klasy liceum o profilu politechnicznym, w Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie. Od 13 roku życia interesuję się modelingiem i z tym zawodem chciałabym wiązać swoją przyszłość. Poza tym w wolnym czasie piszę wiersze oraz teksty piosenek. Moim celem na dzień dzisiejszy jest rozwój osobisty i spełnienie planów i marzeń.

5. Natalia Czapnik, Łódź

Mam 16 lat. Chodzę do drugiej klasy liceum. Moją pasją jest aerial hoop, czyli taniec na kole. Trenuję kiedy tylko mogę, a że mam swoje koło w domu, robię to cały czas. Jeszcze nie podjęłam decyzji na temat mojej przyszłości, jednak bardzo chciałabym opiekować się dziećmi – to moje marzenie. Nikt inny nie daje mi tyle radości i siły!

6. Paulina Domańska, Żyrardów

Mam 17 lat. Na co dzień uczę się w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym w Skierniewicach, w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Swoją przyszłość zawodową wiążę z pracą jako lekarka medycyny estetycznej. Moją największą pasją jest śpiew, a w wolnym czasie pogłębiam wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji twarzy, która z pewnością przyda mi się w mojej przyszłej pracy.

7. Izabela Dymińska, Trzebnica

Mam 18 lat. Uczę się w trzeciej klasie technikum o profilu hotelarskim. Swoją przyszłości chciałabym wiązać z turystyką tak, aby móc jednocześnie pracować i zwiedzać świat. Na co dzień gram w siatkówkę i jeżdżę konno. Jednym z ulubionych sposobów na spędzenie wolnego czasu jest także gotowanie i pieczenie, dzięki któremu miałam możliwości wziąć udział w wojewódzkim konkursie kulinarnym Rajd Młodych Mistrzów.😊

8. Oliwia Frańczak, Tarłów

Mam 15 lat. Uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu humanistycznym w Kielcach. W przyszłości chciałabym studiować prawo i kontynuować przygodę z modelingiem. Moją największą pasją jest siatkówka. Jestem zawodniczką UKS SMS Wybicki Kielce. Gram na pozycji środkowej.

9. Nikola Gradowska, Starowa Góra

Mam 15 lat. Uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu kosmetologii- wizażu.

W przyszłości chciałabym ukończyć studia i zostać lekarzem medycyny estetycznej. Czas wolny najchętniej spędzam jeżdżąc na rolkach figurowych a zimą na łyżwach i nartach. Kocham polskie góry, mogłabym codziennie przemierzać szlaki górskie w poszukiwaniu nowych widoków. Od najmłodszych lat uwielbiam wraz z rodziną jeździć na nartach.

10. Ewelina Gutowska, Grabowo

Mam 16 lat. Uczę się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży na profilu Technik weterynarii. W przyszłości pragnę skończyć studia medyczne i rozpocząć pracę jako specjalista Medycyny Estetycznej. W tej chwili moją największą pasją jest „modeling”, a tuż po nim – wizaż. Dużo czasu poświęcam na rozwój moich kanałów w social mediach.

11. Julia Jachimek, Katowice

Mam 15 lat. Uczęszczam do 1 klasy liceum ogólnokształcącego w Katowicach o profilu biologiczno-chemicznym. W przyszłości chcę studiować medycynę i zostać lekarzem, jak mój dziadek. Moją prawdziwą pasją jest pływanie na wakeboardzie. W tym roku startowałam w Mistrzostwach Polski i zdobyłam 4 miejsce w kategorii u15. Rodzina to mój azyl. Lubię wieczorem razem z tatą siąść przed telewizorem i bać się oglądając horrory, przytulić się do mamy, pokłócić z bratem…

12. Wiktoria Jórska, Grajewo

Mam 15 lat. Uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu matematyczno – geograficznym w Grajewie. W przyszłości chciałabym studiować dziennikarstwo lub architekturę, ponieważ lubię mieć częsty kontakt z innymi ludźmi. Moją pasją jest muzyka a w szczególności gra na flecie poprzecznym, podróże, sport, a najbardziej bieganie oraz gimnastyka, a także fotomodeling.

13. Adrianna Koperska, Poznań

Mam 17 lat Uczę się w 2 klasie LO o profilu matematyczno- geograficznym w Swarzędzu. Jednym z moich celów jest ukończenie dobrych studiów oraz zwiedzenie jak największej ilości miejsc na świecie. Jeszcze przede mną kilka lat nauki, ale myślę o zostaniu architektem, modelką lub aktorką. Zastanawiam się również nad studiami dziennikarskimi. Trenuję pole dance i chodzę na siłownie.

14. Zofia Krajewska, Gniezno

Mam 18 lat. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, w klasie maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym. Swoją przyszłość chcę związać z medycyną jak i z modelingiem. Ogromną przyjemność sprawia mi podróżowanie i poznawanie nowych miejsc, kultur oraz religii. Poza tym uwielbiam każdy sport i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Kilka lat trenowałam koszykówkę, piłkę ręczną, a nawet piłkę nożną. Ponadto jestem fanką czarnego sportu i jestem najgłośniejszym kibicem na trybunach..

15. Alicja Kucia, Bachowice

Mam 14 lat. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Oświęcimiu, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. W przyszłości zamierzam studiować medycynę. Moją największą pasją jest gra na gitarze, aczkolwiek lubię także sport, głównie jazdę na rolkach i deskorolce.

16. Martyna Mendelska, Przedbórz

Mam 18 lat. Uczęszczam do I Liceum Ogólnokształcącego we Włoszczowie . Jestem w 3 klasie o profilu biologiczno-chemicznym . W przyszłości chciałabym zostać farmaceutką . Moją pasją jest fotomodeling , taniec oraz recytacja .

17. Joanna Nabiałczyk, Oława

Mam 18 lat. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Swoją przyszłość pragnę związać z dziennikarstwem i telewizją. Jestem laureatką konkursów fotograficznych, malarskich jak i również tanecznych.

18. Emilia Nowak, Chrzanów

Mam 19 lat. Pochodzę z Chrzanowa i tutaj też uczęszczam do klasy maturalnej w Liceum Ogólnokształcącym. Wolny czas poświęcam na naukę, spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz opiekę nad zwierzętami. Lubię także uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, dzięki którym mogę się zrelaksować. Swoją przyszłość wiążę z psychologią, ponieważ szybko nawiązuję kontakty z ludźmi i chcę nieść im pomoc. Oprócz tego w przyszłości mam zamiar prowadzić dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt.

19. Aleksandra Ołtarzewska, Łomża,

Mam 16 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży do klasy o profilu gastronomicznym. Przyszłość wiążę z moją pasją oraz hobby jakie są modeling i kultura, język i muzyka koreańska.

20. Paulina Porwoł, Czernica

Mam 17 lat. Uczęszczam do drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego, o profilu europejskim.

Moją największą pasją jest szeroko pojęty świat mody, od konkursów piękności, przez pokazy aż po sesje zdjęciowe. To właśnie z tą dziedziną chcę związać swoją przyszłość. W wolnych chwilach lubię piec, pasjonuje mnie wizaż, interesuje się również branżą budowlaną. Moje zainteresowania, oczywiście połączę z dalszą edukacją, po ukończeniu liceum chcę studiować prawo i stosunki międzynarodowe.

21. Barbara Rząsa, Błażowa

Mam 17 lat. Uczę się w 2 klasie Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie na profilu humanistyczno – dziennikarskim. Swoją przyszłość chciałabym wiązać z pracą z ludźmi, interesowałyby mnie kierunki takie jak psychologia, pedagogika, czy dziennikarstwo. Moją pasją jest taniec towarzyski, który jest nieodłączną częścią mojego życia. Sport zawsze był mi bliski, uwielbiam czytać książki, a moją nową pasją stał się modeling i fotomodeling.

22. Katarzyna Synowiec , Drezdenko

Mam 17 lat. Uczę się w III Liceum Ogólnokształcącym o profilu biologiczno-chemicznym oraz w szkole muzycznej II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim.

Interesuję się muzyką, gram na fortepianie. Lubię też modeling , teatr i sport. Śpiewam od najmłodszych lat i brałam udział w licznych konkursach. Modelingiem zajmuje się dopiero od dwóch lat i wiem , że bardzo to pokochałam.

23. Anita Szewczyk, Bukowno

Mam 16 lat. Uczęszczam do pierwszej klasy o profilu prawno-artystycznym w Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu, ponieważ swoją przyszłość chciałabym związać z prawem. Jedną z moich pasji jest modeling, kocham również taniec, którego uczę się od 7 roku życia. Jazda konna, siatkówka, snowboard i sporty wodne to rodzaj aktywności, który uwielbiam.

24. Laura Walczak, Lędziny

Mam 18 lat. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu. Z zamiłowania do nauki biologii wybrałam profil biologiczno-chemiczny, aby następnie udać się na studia stomatologiczne. Moją największą pasją jest szeroko pojęty świat mody i modeling, z którym także wiąże przyszłość. Kiedy tylko mogę, czynnie angażuję się w różnorodne akcje charytatywne, aktywnie spędzam czas, interesuję się również podróżowaniem i kulturą azjatycką.

Co się dzieje na zgrupowaniu Miss Polski 2020 i Miss Polski Nastolatek 2020

Pierwszą atrakcją zaraz po badaniach na obecność COVID-19 dla finalistek było szkolenie z ratownikami medycznymi, którzy omówili z finalistkami jak przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa oraz nauczyli dziewczyny jak udzielać pierwszej pomocy.

Zaraz po szkoleniu i zakwaterowaniu odbyły się warsztaty z psychologiem i psychoterapeutą oraz ex-modelką Kają Funez-Sokołą na temat samorozwoju i budowaniu pewności siebie. Podczas warsztatów Kaja opowiedziała finalistkom m.in. jak wspierać się wzajemnie bez zazdrości oraz jak budować granice.

Po wszystkich szkoleniach, naładowane pozytywną energią i wiedzą Finalistki udały się na oficjalną sesję zdjęciową Miss Polski.

Krzysztof Ibisz (fot. org.)

W weekend wyspane i gotowe finalistki konkursu wyspane i gotowe ruszyły do działania do parku wodnego na nagrania wizytówek dla telewizji i materiałów promocyjnych, w których brał udział prowadzący finał Miss Polski 2020 Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz (fot. org.)

Po powrocie z nagrań w “tropikach” finalistki ruszyły na próby choreograficzne przygotowujące je do występu na scenie. Dziewczyny pracują pod okiem choreograf Anny Bubnowskiej.

Finał Miss Polski nie może się odbyć bez pięknych stylizacji, o które zadbała Katarzyna Cygańska. Najpiękniejsze dziewczyny w Polsce pokażą się na scenie w różnych kolekcjach oraz w sportowych ubraniach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również
Close
Back to top button