CIEKAWOSTKISTYL

Miss Polski 2018. Sesja finalistek w strojach kąpielowych [ZDJĘCIA]

Miss Polski 2018

Trwają ostatnie przygotowania do Gali Finałowej wyborów Miss Polski 2018, która odbędzie się 9 grudnia w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju.

Choć za oknem mróz i ziąb, na zgrupowaniu w Racławicach zrobiło się naprawdę gorąco…

Próby choreograficzne, przymiarki, ostatnie nagrania telewizyjne, zajęcia z emisji głosu, nauka chodzenia na szpilkach, coraz więcej stresu i coraz mniej czasu. Czy tak wyglądają ostatnie dni kandydatek do tytułu Miss Polski przed wyborami? Otóż nie do końca…

Wystarczy popatrzeć na najnowszą sesję zdjęciową finalistek, podczas której beztrosko pluskały się w basenie i korzystały z jaccuzi.

Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywają w sercu Małopolski od 1 grudnia i dopiero przed samym finałem przeniosą się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu w sześciu odsłonach. Zobaczymy je w sukienkach i kolekcji casual, strojach kąpielowych, kostiumach glamour oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych.

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk – zwycięzca „Śpiewajmy razem. All Togehter Now”, Filip Lato, zwycięzca dziewiątej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz uczestnik dziesiątej edycji tego show Mateusz Ziółko a także Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.
Galę Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button