FILM I SERIALE

„Misiek: Ekipa na wakacjach”. Przygody najbardziej zakręconego miśka polarnego wkrótce w kinach

Film animowany

Najnowsza odsłona przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego, którego filmy pokochało w kinach blisko 800 000 polskich widzów.

W tej odsłonie animowanej komedii główny bohater będzie przeżywać przygody wraz z całą rodzinką w największym na świecie parku rozrywki! Daj się porwać zimowej przygodzie i zobacz, jakie tarapaty tym razem czekają na Miśka i jego kompanów! „Misiek: ekipa na wakacjach” – w kinach od 17 grudnia.

Film „Misiek: Ekipa na wakacjach” (fot. pras.)

„Misiek: Ekipa na wakacjach” – oficjalny zwiastun

Gdy król Misiek bierze wolne, rzeczy dzieją się swawolne! Twórcy hitów „Toy Story” i „Jak wytresować smoka” zapraszają na ponowne spotkanie ze zwariowanym władcą bieguna i grupą jego wiernych przyjaciół. „Misiek: Ekipa na wakacjach” to jeszcze więcej przygód, śmiechu, zabawy i… szaleństw lemingów rozrabiaków – tym razem w scenerii największego parku rozrywki na świecie. Usiądź wygodnie w kinowym fotelu, zapnij pasy i daj się porwać rollercoasterowi niezapomnianych wrażeń.

Film „Misiek: Ekipa na wakacjach” (fot. pras.)
Film „Misiek: Ekipa na wakacjach” (fot. pras.)

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy. 

Film „Misiek: Ekipa na wakacjach” (fot. pras.)

Oryginalna obsada dubbingowa: Andrew Toth („Misiek i chiński skarb”, „Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów”, „My Little Pony: Equestria Girls Specials”), Brian Drummond („Ninjago”, „Miśków 2-ch w Nowym Jorku”, „Bob Budowniczy”), Lisa Durupt („Misiek i chiński skarb”, „Przypływ wiary”, „Zaklinacze koni”), Jonathan Holmes („Barbie: Tajne agentki”, „Miśków 2-ch w Nowym Jorku”, „Misiek i chiński skarb”)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button