FILM I SERIALE

„Miłość, seks & pandemia” Patryka Vegi. Tłum gwiazd na premierze filmu [ZDJĘCIA]

Uroczysta premiera filmu

W warszawskim kinie odbyła się uroczysta premiera filmu „Miłość, seks & pandemia”.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć reżysera – Patryka Vegi.

Na czerwonym dywanie pojawiły się również gwiazdy filmu: Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Leonardo Marques, Tomasz Dedek, Weronika Lesiak, Dawid Czupryński, Krystian Hołdak, Ola Ciupa, Wojciech Sikora i Paulinye. Premiera przyciągnęła plejadę gwiazd, na presswallu pozowali między innymi: Ewelina Lisowska i Kubańczyk, twórcy piosenki pod tytułem „Wartości”, która promuje film „Miłość, seks & pandemia”, Robert Kochanek, Bartosz Jędrzejak, Daria Rybarczyk, Andrzej Wrona, Michał Kurek, Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Kawiorska, Martyna Kondratowicz, Sylwia Madeńska, Alex Morzynska, Sylwia Peretti, Michał Zakrzewski, Joanna Majstrak, Justyna Karłowska, Julia Chatys, Michał Karmowski z córką Amelią Karmowską, Monika Goździelska, Kasia Paskuda i wielu innych.

W obsadzie produkcji zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Ta zima jeszcze będzie hot! Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego 2022.

„Miłość, seks & pandemia” – zwiastun reżyserski

Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic – „Wartości”

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks” i „Kobiety mafii”, powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Obsada: Małgorzata Rozenek-Majdan („Iron Majdan” – TV , „Azja Express” – TV), Anna Mucha („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Pitbull. Nowe porządki”), Zofia Zborowska-Wrona („Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, „Słaba płeć?”), Sebastian Dela („Pitbull”, „W głębi lasu” – serial, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”), Michał Czernecki („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Jak poślubić milionera?”), Dawid Czupryński („Pitbull”, „Underdog”), Weronika L

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button