REPREZENTACJASIATKÓWKA

ME mężczyzn. Drugi zwycięski mecz dla biało-czerwonych siatkarzy. Przegrali gospodarze

CEV Mistrzostwa Europy mężczyzn 2019

Reprezentacja Holandii przegrała z mistrzami świata 0:3 (19:25, 18:25, 19:25).

Trwają CEV Mistrzostwa Europy mężczyzn. Polska po raz drugi w grupie D pokonała swojego kolejnego rywala w tym czempionacie.

W poniedziałek reprezentacja Polski zagra z Czechami o godz. 20

Wyniki w poszczególnych grupach:

GRUPA A (Montpellier, Francja):

12 września (czwartek):

Bułgaria – Grecja 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)

Portugalia – Włochy 0:3 (21:25, 10:25, 22:25)

Francja – Rumunia 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)

13 września (piątek):

Bułgaria – Rumunia 3:0 (28:26, 25:20, 25:20)

Włochy – Grecja 3:1 (17:25, 25:23, 25:19, 25:18)

14 września (sobota):

Grecja – Francja 0:3 (14:25, 18:25, 24:26)

Portugalia – Bułgaria 1:3 (23:25, 30:28, 23:25, 22:25)

15 września (niedziela):

Rumunia – Włochy 1:3 (15:25, 14:25, 25:23, 14:25)

Portugalia – Francja 0:3 (11:25, 20:25, 23:25)

16 września (poniedziałek):

godz. 17:15 Rumunia – Grecja

godz. 20:45 Francja – Bułgaria

17 września (wtorek):

godz. 14:00 Grecja – Portugalia

godz. 19:30 Włochy – Bułgaria

18 września (środa):

godz. 14:00 Portugalia – Rumunia

godz. 20:30 Francja – Włochy

 GRUPA B (Bruksela i Antwerpia, Belgia):

13 września (piątek):

Serbia – Niemcy 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)

Słowacja – Hiszpania 3:2 (25:23, 25:23, 20:25, 16:25, 18:16)

Belgia – Austria 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)

14 września (sobota):

Niemcy – Belgia 2:3 (23:25, 17:25, 25:22, 25:15, 13:15)

Słowacja – Austria 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:15)

15 września (niedziela):

Hiszpania – Belgia 0:3 (17:25, 21:25, 14:25)

Serbia – Słowacja 3:0 (25:19, 25:20, 25:21)

16 września (poniedziałek):

godz. 17:30 Austria – Niemcy

godz. 20:30 Hiszpania – Serbia

17 września (wtorek):

godz. 17:30 Austria – Hiszpania

godz. 20:30 Słowacja – Belgia

18 września (środa):

godz. 17:30 Słowacja – Niemcy

godz. 20:30 Belgia – Serbia

19 września (czwartek):

godz. 17:30 Hiszpania – Niemcy

godz. 20:30 Serbia – Austria

GRUPA C (Lublana, Słowenia):

12 września (czwartek):

Turcja – Rosja 1:3 (13:25, 25:23, 17:25, 15:25)

Finlandia – Macedonia Północna 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21)

Słowenia – Białoruś 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)

13 września (piątek):

Macedonia Północna – Turcja 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)

Białoruś – Rosja 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 10:25)

14 września (sobota):

Macedonia Północna – Rosja 0:3 (15:25, 16:25, 28:30)

Słowenia – Finlandia 3:1 (25:18, 26:24, 24:26, 25:15)

15 września (niedziela):

Białoruś – Finlandia 3:2 (13:25, 17:25, 30:28, 25:22, 15:13)

Turcja – Słowenia 0:3 (28:30, 16:25, 23:25)

16 września (poniedziałek):

godz. 17:30 Rosja – Finlandia

godz. 20:30 Białoruś – Macedonia Północna

17 września (wtorek):

godz. 17:30 Słowenia – Macedonia Północna

godz. 20:30 Turcja – Białoruś

18 września (środa):

godz. 17:30 Słowenia – Rosja

godz. 20:30 Finlandia – Turcja

GRUPA D (Amsterdam i Rotterdam, Holandia):

13 września (piątek):

Czechy – Ukraina 1:3 (21:25, 20:25, 25:19, 22:25)

Estonia – Polska 1:3 (22:25, 27:25, 22:25, 17:25)

Holandia – Czarnogóra  3:0 (25:13, 25:17, 25:15)

14 września (sobota):

Ukraina – Holandia 0:3 (26:28, 27:29, 21:25)

Estonia – Czarnogóra 0:3 (23:25, 28:30, 23:25)

15 września (niedziela):

Holandia – Polska 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)

Czechy – Estonia 3:0 (25:18, 34:32, 28:26)

16 września (poniedziałek):

godz. 17:00 Czarnogóra – Ukraina

godz. 20:00 Polska – Czechy

17 września (wtorek):

godz. 17:00 Czarnogóra – Polska

godz. 20:00 Estonia – Holandia

18 września (środa):

godz. 16:00 Ukraina – Estonia

godz. 20:00 Holandia – Czechy

19 września (czwartek):

godz. 17:00 Czechy – Czarnogóra

godz. 20:00 Polska – Ukraina

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Back to top button
Close