MUZYKAPOZOSTAŁE

Martin Garrix, Bono i The Edge. Nowy remiks hymnu UEFA EURO 2020 „We Are The People”

UEFA EURO 2020

Przed Wami remiks oficjalnej piosenki UEFA EURO 2020!

Nowa, energetyczna wersja „We Are The People” Martina Garrixa, z udziałem Bono i The Edge, dostępna jest już w serwisach streamingowych.

Potężny remiks podkreśla jednoczącego ducha utworu, zapewniając hymn na nadchodzące letnie dni. W międzyczasie wokal Bono i gitarowe riffy The Edge pozostają na swoim miejscu, zachowując oryginalną mieszankę charakterystycznych dźwięków każdego artysty.

W ramach teledysku, fani zostali poproszeni o przesłanie nagrań przedstawiających wyjątkowe momenty – niezapomnianych przygód, pielęgnowanych rodzinnych chwil czy uśmiechów ukochanej osoby. Rezultat przyprawia o dreszcze!

Wraz z rozpoczęciem turnieju w zeszłym tygodniu, 11 czerwca, Garrix, Bono i The Edge pojawili się na scenie podczas ceremonii otwarcia UEFA EURO 2020, prezentując wirtualny występ z „We Are The People”. Oprócz singla i jego remiksu, Garrix wyprodukował także oficjalny walkout i turniejową muzykę. Finał odbędzie się 11 lipca na stadionie Wembley w Londynie.

W międzyczasie Garrix nie może doczekać się powrotu na festiwale, na których z pewnością będzie można spodziewać się najnowszej wersji „We Are The People”!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button