KONCERTY

Little Dragon zagra w Warszawie. Nowy singiel „Tongue Kissing” [WIDEO]

Little Dragon ponownie w Polsce

Little Dragon – szwedzka grupa, której przewodzi wokalistka Yukimi Nagano (znana też z nagrań Gorillaz czy Flume) wydaje nowy singiel „Tongue Kissing” i zapowiada koncert w Polsce.

13 marca zobaczymy ich w klubie Niebo w Warszawie.

Little Dragon „Tongue Kissing”

Szwedzi to niezmiennie jeden z najfajniejszych zespołów na planecie. Niedawno gościli już w Polsce, dając znakomity koncert podczas chorzowskiego Fest Fest. Wiosną jednak fani Little Dragon będą mieli okazję nacieszyć się ich muzyką podczas klubowego występu w Niebie. W ostatnich miesiącach grupa z Göteborga sygnowała znakomite wydawnictwo „Lover Chanting EP”, które potwierdziło świetną formę, do której przywykliśmy wcześniej za sprawą takich albumów jak „Ritual Union”, „Nabuma Rubberband” (nominowany do Grammy) czy „Season High”. „W czasach szaleństwa, tańczmy w imię pokoju i miłości!” – wzywają Szwedzi, którzy w muzycznym świecie cieszą się powszechnym uznaniem.

Wystarczy wspomnieć, że wokal Yukimi słychać w nagraniach takich artystów jak Gorillaz. Flume, Kaytranadą, De La Soul, DJ Shadow, Mac Miller czy ODESZA. Zespół remiksował piosenki Rhye czy Childish Gambino, zaś niedawno ukazał się efekt ich muzycznego spotkania z BadBadNotGood „Tried”. Grupa występowała też na scenie u boku Gorillaz, Tyle The Creator czy Flying Lotus.

Little Dragon właśnie opublikowali też nowy, znakomity singiel „Tongue Kissing”, który wyostrzył apetyty na więcej premierowych nagrań! Koncert w warszawskim Niebie 13 marca jest częścią dużej trasy której kulminacją będzie show w sławnej londyńskiej O2 Brixton Academy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button