PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Liga Narodów UEFA. Terminy czerwcowych meczów Polaków

UEFA Europa League

Przedstawiamy terminy rozegrania czerwcowych meczów w ramach Ligi Narodów UEFA.

Najpierw reprezentacja Polski powalczy z Walią na stadionie we Wrocławiu 1 czerwca. Kolejne spotkanie z Belgią na stadionie Króla Baudouina w Brukseli zaplanowano 8 czerwca. 3 dni później biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Holandią na Feyenoord Stadium w Rotterdamie. Mecz Polska – Belgia na PGE Narodowym odbędzie się 14 czerwca.

Liga Narodów UEFA. Terminy czerwcowych meczów Polaków (fot. PZPN)

„Po szeroko zakrojonych rozmowach z ośmioma zainteresowanymi związkami narodowymi (Armenią, Belgią, Holandią, Polską, Republiką Irlandii, Szkocją, Ukrainą i Walią) oraz FIFA, które doprowadziły do jednomyślnego porozumienia, w niezwykłym duchu solidarności i współpracy, UEFA potwierdziła dziś daty pozostałych baraży do mistrzostw świata w Katarze 2022 w strefie UEFA z udziałem reprezentacji Ukrainy, a także zmiany w kalendarzu niektórych meczów Ligi Narodów UEFA. Były one niezbędne w celu uwzględnienia przełożonych meczów barażowych” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Mecz barażowy pomiędzy Szkocją a Ukrainą zostanie rozegrany 1 czerwca, a zwycięzca zmierzy się z Walią 5 czerwca w finale baraży.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button