PIŁKA NOŻNA

Liga Mistrzów. Losowanie i terminarz fazy grupowej

Liga Mistrzów UEFA 2018/2019

W Monako zostały rozlosowane grupy Ligi Mistrzów.

W tych rozgrywkach piłkarskich zobaczymy: Kamila Glika, Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka, Macieja Rybusa, Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka.

Szczegółowy terminarz fazy grupowej:

1. kolejka

18 września

Grupa A:

godz. 21:00 Club Brugge – Borussia Dortmund

21:00 AS Monaco – Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 FC Barcelona – PSV Eindhoven

18:55 Inter Mediolan – Tottenham

Grupa C:

21:00 Liverpool – PSG

21:00 Crvena Zvezda Belgard – SSC Napoli

Grupa D:

21:00 Schalke – FC Porto

21:00 Galatasaray – Lokomotiw Moskwa

19 września

Grupa E:

18:55 Ajax Amsterdam – AEK Ateny

21:00 Benfica – Bayern Monachium

Grupa F:

18:55 Szachtar Donieck – TSG 1899 Hoffenheim

21:00 Manchester City – Olympique Lyon

Grupa G:

21:00 Viktoria Pilzno – CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt – AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno – Manchester United

21:00 Valencia – Juventus

2. kolejka

2 października

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium – Ajax Amsterdam

21:00 AEK Ateny – Benfica

Grupa F:

18:55 Hoffenheim – Manchester City

21:00 Olympique Lyon – Szachtar Donieck

Grupa G:

21:00 CSKA Moskwa – Real Madryt

21:00 AS Roma – Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Juventus – Young Boys Berno

21:00 Manchester United – Valencia

3 października

Grupa A:

21:00 Atletico Madryt – Club Brugge

21:00 Borussia Dortmund – AS Monaco

Grupa B:

21:00 Tottenham – FC Barcelona

21:00 PSV Eindhoven – Inter Mediolan

Grupa C:

18:55 PSG – Crvena Zvezda Belgrad

21:00 SSC Napoli – Liverpool

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa – Schalke

21:00 FC Porto – Galatasaray

3. kolejka

23 października

Grupa E:

18:55 AEK Ateny – Bayern Monachium

21:00 Ajax Amsterdam – Benfica

Grupa F:

21:00 TSG 1899 Hoffenheim – Olympique Lyon

21:00 Szachtar Donieck – Manchester City

Grupa G:

21:00 AS Roma – CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt – Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Young Boys Berno – Valencia

21:00 Manchester United – Juventus

24 października

Grupa A:

18:55 Club Brugge – AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund – Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 PSV Eindhoven – Tottenham

21:00 FC Barcelona – Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG – Napoli

21:00 Liverpool – Crvena Zvezda Belgrad

Grupa D:

21:00 Lokomotiw Moskwa – FC Porto

21:00 Galatasaray – Schalke

4. kolejka

6 listopada

Grupa A:

18:55 AS Monaco – Club Brugge

21:00 Atletico Madryt – Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham – PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan – FC Barcelona

Grupa C:

18:55 Crvena Zvezda – Liverpool

21:00 Napoli – PSG

Grupa D:

21:00 FC Porto – Lokomotiw Moskwa

21:00 Schalke – Galatasaray

Środa, 7 listopada

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium – AEK Ateny

21:00 Benfica – Ajax Amsterdam

Grupa F:

21:00 Olympique Lyon – Hoffenheim

21:00 Manchester City – Szachtar Donieck

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa – AS Roma

21:00 Viktoria Pilzno – Real Madryt

Grupa H:

18:55 Valencia – Young Boys Berno

21:00 Juventus – Manchester United

5. kolejka

27 listopada

Grupa E:

18:55 AEK Ateny – Ajax Amsterdam

21:00 Bayern Monachium – Benfica

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck – Hoffenheim

21:00 Olympique Lyon – Manchester City

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa – Viktoria Pilzno

21:00 AS Roma – Real Madryt

Grupa H:

21:00 Manchester United – Young Boys Berno

21:00 Juventus – Valencia

Środa, 28 listopada

Grupa A:

18:55 Atletico Madryt – AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund – Club Brugge

Grupa B:

21:00 PSV Eindhoven – FC Barcelona

21:00 Tottenham – Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG – Liverpool

21:00 Napoli – Crvena Zvezda

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa – Galatasaray

21:00 FC Porto – Schalke

6. kolejka

11 grudnia

Grupa A:

21:00 Club Brugge – Atletico Madryt

21:00 AS Monaco – Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham – PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan – FC Barcelona

Grupa C:

21:00 Liverpool – Napoli

21:00 Crvena Zvezda Belgrad – PSG

Grupa D:

18:55 Galatasaray – FC Porto

18:55 Schalke – Lokomotiw Moskwa

12 grudnia

Grupa E:

21:00 Ajax Amsterdam – Bayern Monachium

21:00 Benfica – AEK Ateny

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck – Olympique Lyon

21:00 Manchester City – Hoffenheim

Grupa G:

18:55 Real Madryt – CSKA Moskwa

18:55 Viktoria Pilzno – AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno – Juventus

21:00 Valencia – Manchester United

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Close