FESTIWALEKONCERTY

Laura Cox wystąpi na Dużej Scenie 28. Pol’and’Rock Festival

Zachodniopomorskie

Niech żyje rock’n’roll!

Gitarzystka, piosenkarka, songwriterka – Laura Cox, pół Francuzka, pół Angielka dołącza do line-upu Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Urodziła się we Francji, w 1990 roku. Jej matka jest z Francji, jej ojciec jest Anglikiem. Laura od najmłodszych lat fascynowała się muzyką i zawsze chciała mieć gitarę – nie zabawkową, prawdziwy instrument. Swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku od publikowania na swoim kanale na YouTubie coverów popularnych rockowych hymnów oraz solówek gitarowych. Po sukcesie, jaki odniosła na YouTubie została wokalistką, gitarzystką i liderką zespołu Laura Cox Band, który założyła w 2013 roku w Paryżu.

Ich pierwszy album, Hard Blues Shot (2017), okazał się hitem – w zaledwie kilka miesięcy w samej Francji sprzedał się w 10 000 kopii. Dwa lata później, po setkach koncertów w całej Europie na ogromnych arenach oraz festiwalach muzycznych, Laura Cox powróciła ze swoim drugim wydawnictwem “Burning Bright”.

28. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek – Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button