FESTIWALEKONCERTY

Kraków Live Festival 2020 odwołany! Znamy nowy termin

Kraków Live Festival

Tegoroczny Kraków Live Festival nie odbędzie się!

Jako jeden z ostatnich tego typu imprez w Polsce ostatecznie organizator zdecydował już ogłosić o jego anulowaniu z powodu szerzącej się pandemii.

Kraków Live Festival zaplanowano na 20-21.08.2021 rok.

Oświadczenie organizatora Kraków Live Festival:

„Festiwalowiczki i Festiwalowicze!

W tym roku nie będzie Kraków Live Festival.

Jeszcze kilka tygodni temu byliśmy gotowi do ogłoszenia line-upu, wszystko dopięte na niemal ostatni guzik. Z uśmiechem patrzyliśmy w przyszłość i snuliśmy wizję dwóch fenomenalnych dni z muzyką w Krakowie. Jednocześnie obserwowaliśmy uważnie rozwój niepokojącej sytuacji w Polsce i na świecie. I chociaż wiedzieliśmy, że nie można wykluczyć najgorszego, do ostatnich dni mieliśmy nadzieję, że odbędą się przynajmniej sierpniowe festiwale. Niestety, w obliczu kryzysu epidemicznego, który paraliżuje cały świat, bezwzględna troska o bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich pracowników sprawia, że organizacja KLF jest niemożliwa. Przekazujemy Wam tę informację ze ściśniętym gardłem i ciężkim sercem, ale taka jest rzeczywistość 2020 roku.

Chociaż świat dostarcza nam dziś wielu niewiadomych, obiecujemy – Kraków Live Festival powróci i będzie jeszcze dobry czas. Po długiej rozłące spotkamy się znowu, ciesząc się jeszcze bardziej porywającą muzyką, wolnością i tym, że po prostu jesteśmy razem! Tymczasem dbajcie o siebie i swoich bliskich. Widzimy się w sierpniu 2021. Do zobaczenia!!!”

Kraków Live Festival to dwa wyjątkowe dni z muzyką, które co roku przyciągają po kilkadziesiąt tysięcy osób i są swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce. Festiwal został nominowany m.in. w prestiżowej kategorii Best Medium-Sized Festival podczas European Festival Awards 2019. Na przestrzeni lat KLF gościł takie nazwiska jak: Calvin Harris, Post Malone, Travis Scott oraz The Chemical Brothers. Poza koncertami największych światowych i polskich artystów, festiwalowicze mają również możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej miasta Kraków. Co roku podejmowana jest współpraca z lokalnymi instytucjami kultury takimi jak: Muzeum Narodowe w Krakowie, MOCAK – Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Historyczne.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button