INNEPIŁKA NOŻNA

Koronawirus. Powrót kibiców na polskie stadiony!

Kibice na stadionach

Kibice wrócą na trybuny na stadionach od 19 czerwca.

Stadion może być zapełniony do 25% jego pojemności. Zostaną wprowadzone nowe zasady zakupu biletów, odpowiednie zasady zajmowania miejsc i wymogi sanitarne.

Minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk na PGE Narodowym:

Cieszymy się, że wracamy do sportu. Kibicujemy piłkarzom, żeby bezpiecznie wrócili do rozgrywek. Liczę na to, że powrót kibiców będzie bezpieczny, że będziemy stosować się do wszystkich reguł.

Premier Mateusz Morawiecki:

Cieszymy się, że udało się wypracować odpowiednie mechanizmy, żeby wrócić do gry. Spotykaliśmy się z Zbigniewem Bonkiem wiele razy w sprawie wznowienia rozgrywek piłkarskich.
Przeanalizowaliśmy wszystkie za i przeciw, by zorganizować to tak, by Ekstraklasa, pierwsza i druga liga wróciły na boiska. Dla mnie to jest sygnał powrotu do tej nowej normalności.
Dla mnie piłka nożna to coś więcej niż tylko sport. To wielka, wspaniała promocja Polski, naszej woli walki, naszych umiejętności i możliwości.
My, Polacy, kochamy sport i polskich sportowców, dlatego cieszę się ogromnie że dziś możemy obwieścić tą wiadomość: powrót Ekstraklasy, powrót pierwszej i drugiej ligi, a wkrótce – powrót kibiców.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button