KONCERTY

Jesienna trasa DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. Backstreet Boys w Polsce

Koncerty

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie.

Trasa uwzględnia kilka koncertów w Niemczech oraz wyjątkowy i ekskluzywny koncert w Wielkiej Brytanii w The O2 (Londyn). Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Wyprodukowane przez Live Nation, DNA World Tour rozpocznie się w ten weekend na Las Vegas Strip czterema koncertami w Koloseum w Caesars Palace w dniach 8, 9, 15 i 16 kwietnia.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 8 kwietnia o godz. 10:00. Członkowie Backstreet Army Fan Club mogą zakupić bilety w przedsprzedaży od środy 6 kwietnia. Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.

DNA World Tour 2022 (Europe + UK)

03/10 – Lisbon, Portugal – Altice Arena

04/10 – Madrid, Spain – WiZink Center

06/10 – Barcelona, Spain – Palau Sant Jori

09/10 – Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome

12/10 – Berlin, Germany – Mercedes-Benz Arena

15/10 – Hannover, Germany – ZAG Arena

18/10 – Mannheim, Germany – SAP Arena

20/10 – Munich, Germany – Olympiahalle

22/10 – Bologna, Italy – Unipol Arena

25/10 – Hamburg, Germany – Barclays

27/10 – Zurich, Switzerland – Hallenstadion

29/10 – Poland – Arena Kraków

30/10 – Leipzig, Germany – QUARTERBACK Immobilien ARENA

31/10 – Cologne, Germany – Lanxess Arena

02/11 – Budapest, Hungary – Budapest Sports Arena

04/11 – Dortmund, Germany – Westfalenhallen

06/11 – London, UK – The O2

O BACKSTREET BOYS:

Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Album zadebiutował na pierwszym miejscu Top 10 i zawiera przebój „Don’t Go Breaking My Heart”. Ten cieszący się uznaniem krytyków i będący na szczycie list przebojów singiel został nominowany do nagrody GRAMMY „Pop Duo / Group Performance” 2019 i był pierwszym hitem BSB na liście Billboard Hot 100 od 10 lat. Po wydaniu, singiel trafił od razu na 1. miejsce na listach iTunes Top Songs i Global Charts, a także na listach przebojów w ponad 22 krajach.

Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przez lata zespół Backstreet Boys nieustannie urzekał miliony ludzi swoim imponującym katalogiem przebojów i kreatywnych partnerstw.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button