KONCERTY

Jason Derulo z tancerkami rozpalił wyobraźnię fanów w Warszawie

Jason Derulo rozpalił Warszawę

Półnagi Jason Derulo w otoczeniu kipiących seksem tancerek.

A to wszystko opakowane w pełną rozmachu amerykańską produkcję! Tego typu show można oglądać godzinami! Gdy do tego dodamy znane na całym świecie przeboje jasne staję się, że był to koncert, którego Warszawa długo nie zapomni.

Jason Derulo rozpalił Warszawę (fot. org.)

Spektakularne wokalno-taneczne show Jasona Derulo zachwyciło fanów w warszawskim Torwarze! Gigantyczna produkcja, dwudziestometrowa scena i niesamowite show przyciągnęło fanów artysty z całego kraju. Hala w Warszawie dawno nie widziała tak gigantycznej i spektakularnej amerykańskiej realizacji.
Koncert zakończył światową trasę Jasona Derulo „2Sides”. Największe hity artysty „Swalla”, „Talk Dirty”, „Tip Toe”, „If I’m Lucky” poniosły do tańca tłum fanów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło zapierających dech w piersiach układów choreograficznych, przy nieustannie zmieniających się strojach. Największy zachwyt wzbudził jednak Jason w wersji bez koszulki. Fanki oszalały! Scena kipiała od muzycznych uniesień, ekstrawaganckich kostiumów i dużej dawki erotyki.

Jason Derulo rozpalił Warszawę (fot. org.)

– Wrażenie niesamowite, bardzo dużo energii i tańca! Całe show świetnie od początku do końca wyreżyserowane. Jason wykonuje to w niezwykle precyzyjny sposób – podkreśla Rafał Szatan, uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który miał okazję wystąpić na scenie wcielając się właśnie w postać Jasona Derulo.

Show faktycznie było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Tancerki i tancerze zaprezentowali układy na najwyższym światowym poziomie asystując Jasonowi w każdym scenicznym kroku. Momentami ich układy zapierały dech w piersiach! Występ scaliły genialnie zsynchronizowane wizualizacje wyświetlane na ogromnym ledowym ekranie w tle sceny.

Jason Derulo rozpalił Warszawę (fot. org.)

Całości dopełnił rzadko spotykany akcent ze strony samego Jasona Derulo, który przed koncertem wynagrodził czekanie najbardziej cierpliwym, wychodząc do fanów przed halę Torwar! Na twarzach zgromadzonych już wówczas licznie wielbicieli talentu Jasona Derulo niedowierzanie wymieszało się z entuzjazmem. Tłum zaczął napierać. Każdy chciał mieć pamiątkowe zdjęcie z artystą lub chociażby zdobyć jego autograf.

Marcus & Martinus (fot. org.)

We wtorkowy wieczór nie zabrakło również wzruszeń wśród najmłodszej publiki, a wszystko za sprawą gościnnego występu Marcus & Martinus. Piski i okrzyki radości roznosiły się po całej hali. Młodzi artyści rozkochali w sobie rzesze polskich fanek, tego wieczoru spełniło się niejedno marzenie! Łzy radości płynęły strumieniami.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button