POZOSTAŁE

Iluzjoniści z Broadwayu. Magia zawita do Trójmiasta

The Illusionists Live

Już niedługo w Trójmieście będzie działa się magia!

Po sukcesie w Krakowie, gdzie gwiazdy Iluzjonistów z Broadwayu oczarowały publiczność w lutym, spektakl powraca do Polski. Od 22 do 24 marca ERGO Arena zamieni się w miejsce, gdzie najbardziej znani mistrzowie magii po raz kolejny zadziwią polskich widzów. Dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie?

Iluzjoniści z Broadwayu to wydarzenie, które od czterech lat zapełnia ściany legendarnego teatru. Każda edycja cieszy się ogromną popularnością i zachwyca krytyków. Magia ma się w Stanach bardzo dobrze – o czym świadczy fakt, że jeden z Iluzjonistów, Shin Lim, wygrał “królewską” edycję America’s Got Talent: The Champions, triumfując również w trzynastej edycji popularnego programu. Sądząc po entuzjastycznym przyjęciu wydarzenia w Krakowie, boom na tego rodzaju rozrywkę czeka nas również w Polsce.

Kogo zobaczymy na scenie ERGO Areny w marcu?

Możemy spodziewać się prawdziwej śmietanki magicznego świata. Luis de Matos, prowadzący i najstarszy stażem na scenie (niedawno świętował 30-lecie występów w TV) powiedział podczas jednego z wywiadów, że ego najlepszych z najlepszych nie pozwala im występować razem – dlatego show jest unikatowe na światową skalę. Jego część widowiska związana odnajdywaniem ładu w chaosie z udziałem publiczności była jedną z najczęściej dyskutowanych po krakowskich spektaklach. Dziennikarze i widzowie pytali: jak on to zrobił? Żeby spróbować się o tym przekonać, trzeba wybrać się do Trójmiasta i samemu wziąć udział!

Na scenie nie zabraknie także Kevina James’a. Wynalazca podczas swoich segmentów na scenę zaprasza dzieci, które po wzięciu udziału w sztuczce często mają zapewnione wspomnienia na całe życie. Lewitujące kwiaty i pojawiające się znikąd płatki śniegu zachwycą nie tylko najmłodszych widzów!

Spektakl jest dostosowany do każdego widza – dlatego mogą go oglądać również najmłodsi widzowie, którzy wychodzą ze spektaklu tak samo zauroczeni, jak rodzice. Iluzjoniści z Broadwayu to najbardziej rodzinne wydarzenie, na jakie możecie się w tym roku wybrać. Krakowscy rekordziści po obejrzeniu piątkowego magicznego przedstawienia wybrali się na kolejne seanse również w sobotę i niedzielę!

Dla fanów mocnych wrażeń oraz klasycznych iluzji, sięgających Houdiniego tradycji stworzonym wydaje się być część show mistrza ucieczek, Andrew Basso. Niesamowity Włoch zostaje na oczach widzów skuty i wrzucony do zbiornika z wodą, walcząc z samym sobą i nieubłaganie płynącym czasem. Ten performance dosłownie wbija widza w fotel, kiedy widzi upływające sekundy i człowieka zamkniętego w wodnej celi. Mistrz ucieczek gościł już kilkukrotnie w Polsce – jego najbardziej znanym “występem” była popisowa ucieczka ze stołecznego komisariatu.

Całość show to kilkanaście kontenerów sprzętu i dziesiątki pracowników obsługi – to gwarantuje rozmach!

Poza Lusisem, Jamesem i Kevinem na scenie zobaczymy również: Sosa & Victorię – Mistrzów Przeobrażeń, Yu Ho-Jina – ubiegłorocznego zwycięzcę konkursu na najlepszego iluzjonistę na świecie i mistrza karcianych iluzji, Jamesa More’a zwanego Mistrzem Oszustwa, oraz Niezapomnianego – Enzo Weyne. Zapytaliśmy wychodzących z TAURON Kraków Areny, który element podobał im się najbardziej i większość z uśmiechem na ustach odpowiadała, że nie da się wybrać jednego – całe show to majstersztyk!

Ten najlepiej sprzedający się spektakl magiczny w historii Broadwayu zawita do Gdańska w dniach 22-24 marca i do Warszawy w dniach 10-14 kwietnia 2019 r. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Widowisko „The Illusionists Live” czaruje widzów w każdym wieku niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

ERGO Arena Gdańsk: 22-24 marca 2019
COS Torwar Warszawa: 10-14 kwietnia 2019
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button