POZOSTAŁE

Gwiazdy „You Can Dance – Nowa Generacja” o pierwszych porażkach w życiu [WIDEO]

You Can Dance - Nowa Generacja

Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski opowiedzieli o wydarzeniach z przeszłości, których nie są w stanie wymazać z pamięci.

Co takiego wydarzyło się w życiu jurorów oraz prowadzącej program z udziałem tanecznie uzdolnionych dzieci?

– W szkole, w starszakach, była Małgosia, która zawsze mi się podobała. Gdy do niej zagadałem, w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać. Wróciłem do domu i zwierzyłem się mojej mamie, że zostałem odrzucony. Moja mama powiedziała: – Synu, to dopiero początek tego, co będzie. I muszę się z nią zgodzić. To był początek tego, co się w moim życiu wydarzyło – wspomina z uśmiechem Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola (fot. materiały prasowe/TVP)

Okazuje się, że nie tylko przewodniczący jury „You Can Dance – Nowa Generacja” traktuje pierwszy miłosny zawód, jako życiową porażkę.

– Była dziewczyna o trzy lata starsza ode mnie. Była super fajna i miała fajny makijaż, bardzo wyrazisty. Miała na imię Justyna i bardzo mi się podobała. Justyna trochę mnie snobowała, mimo, że tańczyłem główną rolę w przedstawieniu. Do tej pory pamiętam, że się głupio czułem, bo myślałem, że jestem interesującym facetem. Ale nie dla Justyny – wyznał Michał Misha Kostrzewski.

Michał Misha Kostrzewski (fot. materiały prasowe/TVP)

– Tańcząc na scenie pękł mi obcas, którym zahaczyłam o spodnie. Całe się roztargały i miałam pośladki na wierzchu przez połowę występu czyli ok. 18 minut. Myślę, że to jest dosyć niezła porażka – zdradziła w wideo Klaudia Antos.

Klaudia Antos (fot. materiały prasowe/TVP)

Mimo krępującej sytuacji Klaudia nigdy nie zrezygnowała ze swojej pasji. Odniosła wielki sukces i dziś może się pochwalić występami u boku największych światowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Rihanny czy Justina Biebera.

Pierwsza zawodowa porażka nie przekreśliła szans na międzynarodową karierę także w przypadku Idy Nowakowskiej, prowadzącej pierwszą polską edycję „You Can Dance – Nowa Generacja”.

– Raz, na wielkim koncercie, poślizgnęłam się. Były tam tak ustawione światła, że nie było widać podłogi. Wyszłam i miałam wariację klasyczną. Nagle patrzę, że nie wiem gdzie postawić stopę i upadłam filmowo. Suknia spadła mi na głowę. Szybko wstałam, choć w mojej głowie trwało to bardzo długo. Zeszłam ze sceny i to była dla mnie największa porażka. Bardzo długo płakałam – wspomina tancerka, która może pochwalić się występami na najbardziej prestiżowych scenach świata, m.in. na Broadwayu i w Metropolitan Opera.

Ida Nowakowska (fot. materiały prasowe/TVP)

Przypomnijmy, że w niedzielnym odcinku odpadną kolejni uczestnicy. O tym, który tancerz i tancerka będą musieli pożegnać się ze sceną „You Can Dance – Nowa Generacja” zdecydują widzowie oraz jury. Po występach w duetach, sześcioro uczestników z najmniejszą liczbą głosów widzów, zaprezentuje choreografie solowe. Ostatecznie to jurorzy programu wskażą młodych tancerzy, których przygoda w programie się skończy. Kto to będzie? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button