MUZYKA

Gromee z nową piosenką „Hope (Glory to the Heroes)” dla służby zdrowia! [TELEDYSK]

DJ Gromme uhonorował polską służbę zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa.

W utworze „Hope (Glory to the Heroes)” tymi bohaterami są pracownicy związani z placówkami medycznymi, którzy z narażeniem życia robią co w ich mocy, by ratować innych ludzi zarażonych COVID-19.

Utwór ten dedykuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi medycznemu, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach – czytamy na końcu utworu.

Gromee:

„Dostaje bardzo dużo wiadomości od lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia, dla których powstał utwór Hope. Mimo sytuacji, to miłe, utwór powstał, żeby pokazać bohaterom, którzy pracują, którzy walczą z tym okropnym wirusem, że o nich pamiętamy, mimo że siedzimy w ciepłych, wygodnych domach, pamiętamy. Jedną wiadomość pozwolę sobie zacytować „Jestem ratownikiem medycznym, utwór wyciska u mnie łzy, ale ich nie widać bo nosimy maski. Cholernie się boję.”

Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii „frontu” walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubicem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button