KONCERTY

Gdynia. Kolejni artyści dołączają do Open’er Park 2021

Open'er Park

Oxford Drama (15.07), Buslav (16.07), Cyber Boyz’ (17-18.07), Atlvnta (23.07), Patrick The Pan (24.07) i Jakub Dąbrowski (25.07) zagrają koncerty w na Open’er Park.

OXFORD DRAMA

Kiedy inni silą się na efekciarstwo mające zagwarantować krajowy lub zagraniczny sukces, oni konsekwentnie trzymają się drogi, jaką obrali na samym początku. Oxford Drama to zespół, który stworzył styl trudny do pomylenia. Brzmienie duetu od chwili debiutu wypełnione jest po brzegi ambitną i uniwersalną warstwą liryczną. Po dwóch świetnie przyjętych płytach – „In Awe” (2015) i „Songs” (2018) przyszła pora na trzeci album „What’s The Deal With Time?”.

BUSLAV

Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów, którego wieloletnie doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. W 2016 ukazał się jego debiutancki album „Buslav”. To projekt odwagi przekroczenia osobistych granic – opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.

CYBER BOYZ’

Cyber Boyz’ to kolektyw założony przez Krzy Krzysztofa i Dj’a Moyesa. Duet przez kilka lat zbierał doświadczenie w trasie z Quebonafide i doskonale wie jak wznieść imprezę na najwyższy poziom. Podczas tegorocznej edycji Opener Park zabają o odpowiednią rozgrzewkę i wprowadzenie w atmosferę koncertów.

ATLVNTA

ATLVNTA to nowe muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego. Nowa formacja i nowy materiał muzyczny powstały w 2020 roku. Wcześniej, jako Lilly Hates Roses dali się poznać fanom alternatywy. Bazujące na elektronicznych beatach oraz soulowej energii nowe brzmienie ATLVNTY można określić mianem alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty stanowią integralną część stylu zespołu i są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Bez tematów tabu. Estetyka oprawy wizualnej, zdjęć oraz teledysków jest subtelnym nawiązywaniem artystów do okresu „wczesnych lat zerowych”.

PATRICK THE PAN

Patrick The Pan, czyli Piotr Madej, to alternatywny artysta młodego pokolenia, pochodzący z Krakowa. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Choć artysta w jednej swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz”, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Spoiwem jest wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Na początku 2021 roku ukazały się dwa single: „Trochę mniej” oraz „Porozmawiajmy o emocjach” promujące czwarty album artysty pt. „Miło wszystko”.

JAKUB DĄBROWSKI

Jakub Dąbrowski to producent, autor tekstów i wokalista. Jak sam przyznaje, całe życie uciekał przed „sam nie wie czym” próbując różnych kierunków studiów, pracując jako ogrodnik w Nowym Meksyku i szukając miłości swojego życia. W końcu się zatrzymał, wyciął kilka chwastów, miłość znalazł w muzyce i zaczął robić wesoło-smutne piosenki.

Koncerty – Open’er Park w Gdyni

Koncerty w ramach Open’er Parku będą odbywać się na przygotowanej wśród parkowej zieleni scenie (strefa koncertowa) – od czwartku do niedzieli, począwszy od 15 lipca aż do 21 sierpnia. Emocje dodatkowo podkręca fakt, że spora część artystów wystąpi przed szerszą publicznością po raz pierwszy od wielu miesięcy – stąd między innymi aż trzy dni koncertowe Dawida Podsiadło, dwa koncerty Quebonafide i występy innych gwiazd bijących rekordy popularności. Ekipę polskich wykonawców uzupełni belgijska DJ-ka Amelie Lens, niemiecki duet Pan-Pot zajmujący się muzyką techno i włoski zespół rockowy Måneskin – zwycięzcy tegorocznej Eurowizji.

Poniżej aktualna (na dzień 11 lipca) lista koncertów w ramach festiwalu Open’er Park:

 • 15 lipca (czwartek) – Brodka, OXFORD DRAMA
 • 16 lipca (piątek) – The Dumplings, BUSLAV
 • 17 i 18 lipca (sobota i niedziela) – Quebonafide, CYBER BOYZ’
 • 22 lipca (czwartek) – Paulina Przybysz, Daria Zawiałow
 • 23 lipca (piątek) – Dawid Podsiadło, ATLVNTA
 • 24 lipca (sobota) – Dawid Podsiadło, PATRICK THE PAN
 • 25 lipca (niedziela) – Dawid Podsiadło, JAKUB DĄBROWSKI
 • 29 lipca (czwartek) – Schafter, OIO
 • 30 lipca (piątek) – Kasia Lins, Artur Rojek
 • 31 lipca (sobota) – Baasch, Sorry Boys, Organek
 • 1 sierpnia (niedziela) – Molesta Ewenement
 • 5 sierpnia (czwartek) – Linia Nocna, Kwiat Jabłoni
 • 6 sierpnia (piątek) – Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Maria Peszek
 • 7 sierpnia (sobota) – Rosalie, Rasmentalism, Sokół
 • 8 sierpnia (niedziela) – Pezet
 • 12 sierpnia (czwartek) – Margaret, Tymek
 • 13 sierpnia (piątek) – A_GIM, Kamp!, Rysy
 • 15 sierpnia (niedziela) – Muchy, Zalewski
 • 19 sierpnia (czwartek) – Måneskin
 • 21 sierpnia (sobota) – Deas, Amelie Lens, Pan-Pot
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button