RÓŻNOŚCI

Gdańsk. Zaszczep się przeciw Covid-19 na Jarmarku św. Dominika. Otrzymasz… smakołyk

761. Jarmark św. Dominika

Prawie 900 osób skorzystało w ciągu 9 dni z plenerowego punktu szczepień, który działa od pierwszego dnia Jarmarku św. Dominika.

Od dziś do certyfikatu potwierdzającego szczepienie dodawany będzie bon na smakołyk lub napój.

Od 24 lipca, czyli pierwszego dnia Jarmarku na Skwerze Heweliusza przy Wielkim Młynie działa plenerowy punkt szczepień przeciw COVID-19. „Do tej pory zgłosiło się ponad 900 osób” – informuje Katarzyna Brożek, rzeczniczka prasowa COPERNICUS Podmiot Leczniczy, który odpowiada za wykonywanie szczepień.

„Największym zainteresowaniem cieszy się jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson. Cieszymy się, że osoby odwiedzające Jarmark, który kojarzy się z atrakcjami, zakupami i pysznym jedzeniem stał się miejscem, gdzie podejmowana jest decyzja o szczepieniu. To jest dowód na to, że mimo wakacji, urlopów, nie zapominamy o wspólnym bezpieczeństwie. Czekamy na Państwa 7 dni w tygodniu od godz. 10.00 do 20.00 na Skwerze Heweliusza” dodaje Katarzyna Brożek. Od poniedziałku na każdą zaszczepioną osobę czeka niespodzianka! Do certyfikatu potwierdzającego szczepienie dodawany będzie bon o wartości 10 zł na smakołyk lub napój. Bon wykorzystać można w strefie gastronomicznej przy Skwerze Heweliusza codziennie, do 15 sierpnia w godz. 10.00 – 22.00

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button