RÓŻNOŚCI

Finalistki Miss Polski 2018 odwiedziły chorego Norberta [ZDJĘCIA]

Finalistki Miss Polski 2018

Norbert Gumola to 12-latek z Krynicy Zdroju. Ten młody chłopiec już kolejny raz walczy z najgroźniejszym dziecięcym nowotworem – neuroblastomą.

Finalistki Miss Polski 2018 odwiedziły Norberta (fot. org.)

Leczenie Norberta jest bardzo kosztowne i niestety wciąż brakuje na nie funduszy.

Finalistki Miss Polski 2018 odwiedziły Norberta podczas jesiennego zgrupowania w Małopolsce. Przyjechały do Krynicy Zdroju, żeby wesprzeć go osobiście i powiedzieć, jakim jest twardzielem. Spotkanie z Norbertem było dla nich ważną lekcją, pokazującą, jak istotne w ludzkim życiu – często pełnym zagubionych, dobrych wartości – jest zdrowie, będące motorem do codziennego działania. Spełniania marzeń, realizowania pasji. Czerpania radości z najmniejszych i najdrobniejszych rzeczy.

Finalistki Miss Polski 2018 odwiedziły Norberta (fot. org.)

– Neuroblastoma zabrała Norbertowi wszystko: uśmiech, beztroskie dzieciństwo i zabawę. Nie pozwólmy, by zabrała Mu także pragnienia przyszłości i marzenia o pracy w policji kryminalnej – mówią finalistki.
Nasz 12–letni, młody bohater już dziś wie czego chce od życia. Wierzy także, że niemożliwe nie istnieje i, że dzięki pomocy dobrych ludzi uda mu się spełnić swoje największe życzenie – odzyskać zdrowie!

Jedynym ratunkiem dla Norberta są pieniądze. Finalistki zachęcają na swoich profilach w mediach społecznościowych do wpłat na konto lub chociaż udostępniania linku do zbiórki. Wiedzą, że Internet ma ogromną moc, a wspólnymi siłami można zrobić naprawdę wiele!

Finalistki Miss Polski 2018 odwiedziły Norberta (fot. org.)

Największym wrogiem chłopca, poza chorobą, jest uciekający czas. Do końca zbiórki zostało jedynie 6 dni! Powalczmy razem o życie i marzenia Norberta https://www.siepomaga.pl/zycie-norberta
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button