FESTIWALEKONCERTY

Fest Festival 2021 – drugi dzień. Alan Walker, Pezet i inni. Publika [ZDJĘCIA]

Fest Festival

Drugi dzień FEST Festiwal 2021 za nami.

Impreza ta odbywa się w Parku Śląskim. Na scenach wystąpili m.in. Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Sanah, PEZET czy energetyczny Alan Walker.

FEST’owską publiczność, która zjechała się z najróżniejszych zakątków Polski i Europy, w czwartek z głównej sceny przywitał Kwiat Jabłoni. Rodzeństwo Sienkiewicz pojawili się o 18:00 na Main Stage i wprowadzili widownię w nostalgiczny nastrój, pozwalając się jej nastroić na wieczór pełen muzycznych wrażeń. To co rozpoczęło rodzeństwo Kasia i Jacek, z desek Arena Stage kontynuowała Sanah.

Tuż przed godziną 20:00 główną scenę przejął charyzmatyczny Krzysztof Zalewski, porywając zebraną publikę do zabawy przy świetle powoli zachodzącego słońca. Kolejny na scenie wystąpił duet Bass Astral x Igo Ensemble, którzy publicznością musieli podzielić się z grającymi o tej samej porze Białasem & White 2115.

Festiwalowy wieczór powoli osiągał swój kulminacyjny punkt, a na scenach miały pojawić się dwie największe gwiazdy tego dnia. Fani muzyki elektrycznej zgromadzili się pod Main Stage, by cieszyć uszy setami wygrywanymi przez Alana Walkera, a oczy towarzyszącymi im niesamowitymi efektami świetlnymi.

Dla osób, które lubią bardziej HipHop’owe klimaty, pod kopułą namiotu przy Tent Stage pojawił się weteran polskiej sceny PEZET. Towarzyszył mu Onar, którzy rozbujali zebrane towarzystwo, pozostawiając po sobie niesamowite wrażenia.

Przed nami jeszcze dwa dni festiwalu. W piątek na scenach rozstawionych na terenie Parku Śląskiego zaprezentują się m.in. Ralph Kaminski, Kayah & Bregović, Mery Spolsky, Kungs czy reprezentanci polskiej sceny Hiphopowej: Sobel, Żabson, Tymek oraz nasz jedynak z listy Billboard Global 200 – Mata.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button