MUZYKAPOZOSTAŁE

Eurowizja Junior 2022. Ceremonia otwarcia. Laura Bączkiewicz podbija kosmos na próbach

Junior Eurovision

Ceremonia otwarcia wciąga cały Erewan w magię!

Erywań zamienia coroczne uroczyste oświetlenie największej choinki w mieście w wielkie wydarzenie publiczne. W tym roku było jeszcze bardziej spektakularne niż zwykle, ponieważ szesnaście aktorów biorących udział w tegorocznym Konkursie może przeżyć ten moment z bliska i osobiście. Plac Republiki został zamieniony w lśniący zimowy lodowy pałac z tańcem, śpiewem i zimowymi hulankami.

Próby. Juniorzy wciąż dopracowują swoje ostatnie występy przed główną sceną w niedzielę 11 grudnia

Laura – To The Moon – Polska

Laura wystąpi z To The Moon dla Polski na Eurowizji Junior 2022 w Erewaniu w Armenii.

Oto ekskluzywny klip z jej próba w kompleksie sportowo-koncertowym Karen Demirchyan.

Laura z Polski sięga nieba w Erywaniu

Laura z Polski ma zaledwie jedenaście lat, ale jej marzenia są tak wielkie jak sam Księżyc!

Jej piosenka „To the Moon” opowiada o mierzeniu wysoko i sięganiu gwiazd. Jest to coś, co Laura dobrze rozumie, od jej doświadczenia w The Voice Kids w jej rodzinnym kraju po ciężką pracę, jaką wkłada w Eurowizję Junior. Piosenkarka z Konina od szóstego roku życia występuje w lokalnych konkursach i festiwalach, ale wyjazd do Erewania to jej największa dotychczasowa przygoda.

Powiedziałabym, że The Voice Kids jest trochę inny, ale myślę, że to był świetny początek mojej przygody z Eurowizją Junior!

Laura jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale od trzech lat zajmuje się również lektorem i dubbingiem! Jeśli oglądasz filmy i telewizję w Polsce, być może słyszałeś głos Laury w serialach takich jak Vampirina i Clifford the Big Red Dog lub filmach takich jak Wojna z dziadkiem. Ponieważ jej gwiazda wciąż rośnie, ma nadzieję, że pewnego dnia stanie przed kamerą i trochę zagra w filmach.

Myślę, że jestem na to gotowa!

Na razie nie myśli o swojej przyszłości, ale chciałaby zrównoważyć swoje wzniosłe cele w show-biznesie z przyziemnym marzeniem: mieć przytulny dom na wsi! Teraz ma dom pełen zwierząt, z dwoma psami, dwoma kotami i królikiem, ale pewnego dnia chciałaby dodać konia do swojej menażerii.

Eurowizja Junior 2022. Trofeum (fot. Corinne Cumming/EBU)

Junior Eurovision celebruje różnorodność poprzez muzykę.

20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Juniorów odbędzie się w kompleksie sportowo-koncertowym Karen Demirchyan w Erywaniu w Armenii w niedzielę 11 grudnia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button