CIEKAWOSTKI

Runmageddon Wałbrzych – ekstremalne przeszkody w ten weekend

Runmageddon 2018

Ostatni weekend września na Dolnym Śląsku przebiegnie pod znakiem ekstremalnych wrażeń, a wszystko za sprawą Runmageddon Wałbrzych zaplanowanego na 29-30 września.

Piękne krajobrazy, mordercze przeszkody, najszybsza zjeżdżalnia i wymagające podbiegi uatrakcyjnią uczestnikom start w pierwszym w Wałbrzychu Runmageddonie, na który zapisało się już 1200 osób.

Każdy, kto chce wystartować w Runmageddonie może wybrać odpowiednią dla siebie formułę. Śmiałkowie mogą zapisać się na Intro- najkrótszy, bo 3 kilometrowy bieg z co najmniej 15 przeszkodami i Rekrut – dystans 6 kilometrów, z minimum 30 przeszkodami. Udział w nich, za pisemną zgodą rodziców, mogą wziąć również osoby niepełnoletnie, które skończyły 16 lat. Trzecia formuła przeznaczona jest tylko dla dorosłych, jest to Classic czyli 12 kilometrów i ponad 50 przeszkód. Dzieci również będą miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym dla nich torze na pobliskim stadionie Górnika Wałbrzych. Na dystansie jednokilometrowego Runmageddonu Kids najeżonego ponad 10 przeszkodami najmłodsi zmierzą się z m.in. Dywanem z opon, który już na starcie będzie nie lada wyzwaniem dla małych Runmageddończyków. Zasieki pozwolą poczuć się jak żołnierz, a Indiana jak Tarzan latający na lianach po dżungli.

Na dorosłych uczestników będą czekać przeszkody takie jak: Wariat sprawdzający siłę rąk i zręczność Runmageddończyków, Pole Dance, które na chwile zamieni uczestników w strażaków zjeżdżających po rurze na akcje czy Aquaman by Samsung – przeszkoda z dzwonkiem, do którego trzeba doskoczyć żeby po tym zaznać natychmiastowej kąpieli w wodzie. Największą atrakcją wałbrzyskiego Runmageddonu będzie zjeżdżalnia. Zamontowana pod dużym kątem pozwoli na szybki ślizg, a tym samym na przeżycie najbardziej emocjonującego zjazdu z jakim Runmageddon miał kiedykolwiek do czynienia. Hałda o wdzięcznym imieniu Wiesław będzie często odwiedzanym przez Runmageddończyków miejscem na trasie Rekruta i Classica. Uczestnicy formuły Rekrut 2 razy wbiegną i zbiegną z hałdy natomiast formuła Classic to 3 podbiegi i 3 zbiegi.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button