POZOSTAŁE

Druga edycja Dance Dance Dance przed nami. Znamy uczestników. Będzie „toksyczna” para!

Druga edycja Dance Dance Dance w TVP2

Sześć duetów po raz drugi stanie do tanecznej walki na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”.

Poznajcie wszystkich uczestników najnowocześniejszego show telewizyjnego w Polsce.

Po spektakularnym zwycięstwie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego w pierwszej edycji programu, przyszedł czas na drugą odsłonę „Dance Dance Dance”. Sześć duetów ponownie będzie próbowało wiernie odwzorować choreografie znane milionom ludzi.

Tym razem taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, znana para w sieci – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci – Rafał i Krzysztof Jonkisz.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

Od przeszło tygodnia duety trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszym szczególe, odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in. Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie krok po kroku będą mogli śledzić postępy gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”.

Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję.

Premiera drugiej edycji zapierającego dech w piersiach widowiska tanecznego, którego pierwsza edycja przyciągnęła przed ekrany niemal dwa miliony widzów już od 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Katarzyna i Anna Stankiewicz (fot. archiwum prywatne)

Katarzyna i Anna Stankiewicz

Siostry niezłomne. Z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Kasia jest typem introwertyczki, Ania jej totalny przeciwieństwem. Mimo różnicy charakterów przez życie od zawsze niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia. W programie chciałyby zatańczyć choreografię z wielokrotnie nagradzanego musicalu „Chicago”.

Rafał i Krzysztof Jonkisz (fot. archiwum prywatne)

Rafał i Krzysztof Jonkisz

Najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie.

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka (fot. archiwum prywatne)

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka

Poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele i – jak sami mówią – rodzeństwo z wyboru. Wielokrotnie mieli okazję tańczyć ze sobą. Z nutą nostalgii i uśmiechem wspominają wspólny taniec na weselu Mateusza, który był połączeniem wielu technik z naciskiem na bieganie wokół siebie. Uwielbiają wspólnie jeździć na rolkach i oglądać bajki. Mają łatwość w nauce kroków ale lubią odmienne style taneczne. Marzą o układach z klipów Bruno Marsa, Beyoncé i Justina Biebera.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (fot. archiwum prywatne)

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Zawodowi trenerzy – ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Mateusz skrycie podkochiwał się w Pameli, ale ona traktowała go początkowo wyłącznie jako przyjaciela. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia. Obserwuje ich łącznie około 6 milionów osób – są znani jako Fit Lovers – „toksyczna” para!

Para ta jest znana z tego, że Mateusz zachowuje się jak typowy „Janusz” do całego świata i niestety do Pameli. Jego zachowania do niej często są skandaliczne! Z łatwością w internecie możecie znaleźć jak Mateusz postępuje w stosunku do swojej „wybranki”. Widzowie poznali m.in. jego agresywność, chamstwo w programie „Ameryka Express” w TVN. Czeka nas ciekawe show w jego wykonaniu (chyba, że TVP nie pokaże wszystkiego).

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora (fot. archiwum prywatne)

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyła ich tematyka show-biznesowa oraz… motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego „Olo”, on do niej „Gocha”. Mają podobne charaktery. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej. Pierwsze treningi uświadomiły im, że obojgu trudno zapamiętać choreografię. Otwarci, gadatliwi, nie mają względem siebie żadnych tajemnic.

Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek (fot. archiwum prywatne)

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański

Aktorski duet. Poznali się 14 lat temu na planie serialu „M jak Miłość”. Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja – piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z oldschoolowych klipów, m.in. zespołów Kris Kross i Run-D.M.C.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button