KONCERTY

„DNA World Tour” – The Backstreet Boys wystąpią w Warszawie

The Backstreet Boys

The Backstreet Boys zagrają w Polsce!

Zespół ogłasza wydanie nowego albumu zatytułowanego „DNA”. Płyta ukaże się 25 stycznia nakładem RCA Records. „DNA” to 10. album studyjny grupy a autorami nowych piosenek są Lauv (Charlie XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

Dzisiaj, ku radości fanów, BSB wydało nowy singiel, napisany przez Ryana Teddera i Shawna Mendesa. Posłuchaj i obejrzyj oficjalny teledysk do utworu „Chances” tutaj: http://smarturl.it/bsbxChances

11 maja grupa rozpocznie „DNA World Tour” – swoją największą trasę halową od 18 lat. W ciągu 3 miesięcy zespół będzie występował w całej Europie i Ameryce Północnej, zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena. Bilety wejdą do sprzedaży w piątek 16 listopada.

BSB przeanalizowało ich indywidualne profile DNA, aby zobaczyć, jaki kluczowy element reprezentuje każdy członek w DNA grupy. Obejrzyj film tutaj: http://bkstboys.co/DNAWorldTour2019, aby zobaczyć, jak ich indywidualne szczepy, po połączeniu, tworzą legendarną grupę Backstreet Boys, której nie można powstrzymać.

„Od kiedy ta grupa powstała 26 lat temu, podczas wszystkich wzlotów i upadków naszej kariery, musieliśmy się nauczyć, że nie chodzi o nas jako o jednostki, ale o to, co jest najlepsze dla grupy” – mówi Howie D.

„To właśnie kocham w tym albumie” – dodaje Kevin Richardson. „Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną spójną całość. Te piosenki to świetna reprezentacją tego, kim jesteśmy jako jednostki i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z tego naprawdę dumni. ”

“Ta podróż dla nas wciąż trwa i tyle jest jeszcze do zrobienia” – mówi Brian Littrell.
„Otwieramy kolejny rozdział, który nie został jeszcze opowiedziany, a to jest bardzo ekscytujące.”

Po 14 miesiącach rezydowania i ustanawiania kolejnych rekordów w Las Vegas – ten etap dla zespołu zakończy się 27 kwietnia przyszłego roku.

„W Vegas było niesamowicie, więc nadchodzące koncerty też będą świetną zabawą” mówi Brian. „Nadchodzi czas, byśmy odwiedzili wszystkich naszych fanów na całym świecie.”

BACKSTREET BOYS

24 CZERWCA, WARSZAWA, COS TORWAR

BILETY:
Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 16 listopada od 15.00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 15 listopada o 10.00 i potrwa 12 godzin.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button