POZOSTAŁE

Dance Dance Dance 3. Niewiarygodna sytuacja w historii programu. Nie odpadła żadna para! [WIDEO]

Dance Dance Dance

Tego nie spodziewał się nikt. W dzisiejszym odcinku miał odpaść jeden z duetów.

Tak się jednak nie stało, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

– Kochani, wielkimi krokami zbliżamy się do punktu kulminacyjnego tego odcinka – zakomunikował Aleksander Sikora po zakończeniu wszystkich występów solowych po czym na scenie pojawiły się trzy zagrożone duety – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Dance Dance Dance 3. Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Sytuacja niecodzienna. Rzadko zdarzają się takie historie, żeby trzy duety spotkały się pod koniec odcinka w jednym miejscu czekając na najważniejszy werdykt. Różnica między duetami wynosi 15 punktów, a to oznacza, że Gosia i Robert, aby awansować do kolejnego odcinka, muszą zdobyć co najmniej 15,5 punktu. Jeśli tyle zdobędą, dwa duety pożegnają się dziś z programem. To jest ten moment, kiedy jury musi odkryć karty – kontynuował Aleksander Sikora.

Dance Dance Dance 3. Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy (fot. Jan Bogacz/TVP)

Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska i Agustin Egurrola pojedynczo zaprezentowali napisaną wcześniej punktację za solowy występ Roberta El Gendy, który tego wieczoru tańczył jako ostatni uczestnik. Okazało się, że każdy juror ocenił jego występ na pięć punktów. Tym samym Gosia i Robert zremisowali z pozostałymi dwiema parami w ogólnej punktacji.

– Szanowni państwo, to oznacza, że pierwszy raz w historii programu „Dance Dance Dance” żaden duet nie opuszcza dziś programu – zakomunikował niezwykle podekscytowany Aleksander Sikora, a w studiu rozległy się okrzyki radości.

Dance Dance Dance 3. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny (fot. Jan Bogacz/TVP)

Jak sytuacja z drugiego odcinka wpłynie na eliminacje w kolejnym? Przekonamy się już w piątek 9 kwietnia o 20:35 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button