POZOSTAŁE

Dance Dance Dance 3. Jurorzy w szoku! Uczestnik Paweł Cieślak wdał się w dyskusję [WIDEO]

Dance Dance Dance 3

– Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was – powiedział Paweł Cieślak kierując swoje słowa w stronę jurorów.

W piątkowym odcinku oprócz duetów uczestnicy zatańczą również solówki. Jedną z osób, która przygotowywała występ solo jest Paweł Cieślak, przyjaciel i taneczny partner Olgi Łasak z Kabaretu Czesuaf. Kiedy po bardzo dobrym występie Agustin Egurrola poprosił uczestnika o zaprezentowanie jednego z elementów, który według niego został wykonany perfekcyjnie, Paweł odmówił…

Dance Dance Dance 3. Paweł Cieślak i Olga Łasak (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was – zakomunikował.

Odpowiedź Pawła zaskoczyła nie tylko jury, ale również pozostałych uczestników i prowadzącego program.

– Trochę to dziwne, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie – skomentowała lekko zdezorientowana wypowiedzią Pawła Ida Nowakowska, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

– Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało… – kontynuował uczestnik, który wspólnie z Olgą zdobył w poprzednim odcinku łącznie 29 punktów.

– Tańczyć możesz dla kogo chcesz. Ale jeżeli kończy się taniec i ktoś, kto chce cię skompletować mówi „pokaż ostatnią pozę, bo była super”, a Ty mówisz „nie, ja tego nie robię dla Ciebie”, to dla mnie jest to mało eleganckie – skwitowała Ida Nowakowska.

Dance Dance Dance 3. Paweł Cieślak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Jak zakończy się dyskusja Pawła Cieślaka z jurorami? Odpowiedź już w piątek o 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że w najbliższym odcinku z programem pożegna się para z najmniejszą liczbą punktów.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button