POZOSTAŁE

Cirque du Soleil. Spektakl TORUK – Pierwszy lot już wkrótce w Polsce

Cirque du Soleil

Przedstawienie TORUK – Pierwszy lot produkcji Cirque du Soleil, inspirowane bijącym wszelkie rekordy filmem Jamesa Camerona AVATAR, odwiedzi TAURON Arenę Kraków.

TORUK – Pierwszy lot to mityczna baśń o Pandorze – krainie zamieszkałej przez wielce uduchowionych i silnie związanych z naturą Na’vi.

Narratorem, który wprowadzi publiczność w mityczny świat Pandory jest „Gawędziarz Na’vi”. Historia zostanie opowiedziana w oryginalnej, angielskiej wersji, polskie tłumaczenie wyświetlane jest w formie napisów – wszystko po to, by zapewnić publiczności komfort oglądania show.

Kiedy Drzewo Dusz, będące jednym z najświętszych miejsc plemienia znajduje się w niebezpieczeństwie i grozi mu katastrofa naturalna, dwóch nieustraszonych chłopców z rodu Omaticaya postanawia je ocalić. Wraz z nowopoznaną przyjaciółką Tsyal wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż, aby odnaleźć Toruka – potężnego drapieżnika władającego przestworzami Pandory.

Cirque du Soleil przenosi swój styl do świata Jamesa Camerona „tworząc więź” pomiędzy dwiema pokrewnymi wizjami artystycznymi. TORUK – Pierwszy lot to:

• Niezwykła fuzja filmu i cyrku
• Nowatorskie wizualizacje
• Elementy sztuki kukiełkowej
• Zapierające dech w piersiach akrobacje

TORUK – Pierwszy lot – Aplikacja

Starając się przenieść zaangażowanie publiczności na zupełnie inny poziom, Cirque du Soleil wprowadził na rynek pierwszą w swoim rodzaju aplikację dla wydarzenia TORUK – Pierwszy lot. Dzięki współpracy z SAP, wieloletnim partnerem technologicznym, aplikacja sprawia, że ogólne doświadczenie związane z przedstawieniem staje się jeszcze lepsze, umożliwiając publiczności uczestniczenie w akcji, w trakcie oraz po wydarzeniu! Aplikację można pobrać po kliknięciu w link:

https://itunes.apple.com/us/app/toruk-the-first-flight/id1060239115?mt=8

Terminy przedstawień

06.03 środa (premiera) godz. 19:00;

07.03 czwartek godz. 19:00;

08.03 piątek godz. 19:00;

09.03 sobota godz. 15:00, 19:00;

10.03 niedziela godz. 13:00, 17:00

Cirque du Soleil

TORUK – Pierwszy lot to 37 produkcja Cirque du Soleil od 1984 roku. Firma dostarczyła niesamowite przeżycia oraz radość ponad 190 milionom widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1400 akrobatami z ponad 50 różnych krajów.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button