POZOSTAŁE

Cirque du Soleil przedstawia „Friday Specials”. Wyjątkowy dostęp do kulis spektaklu LUZIA

Cirque du Soleil - #zostańwdomu

Cirque du Soleil przedstawia nowości na „Friday Specials”.

Cirque du Soleil ogłasza, że ​specjalna oferta „Friday Specials” poszerza się o dwa nowe formaty: „Cirque du Soleil presents: The Best Of”, pokazujący najważniejsze wydarzenia z uwielbianych przez fanów dyscyplin akrobatycznych oraz „Behind the Curtain”, który przedstawia cały proces tworzenia wybranych programów Cirque du Soleil. 60-minutowe video ukazujące najbardziej kultowe produkcje będą oferowane co dwa tygodnie.

Cirque du Soleil – LUZIA (fot. Cirque du Soleil/Matt Beard)

W ten piątek, 8 maja (21:00), Cirque du Soleil zaprezentuje pierwszą odsłonę “Behind the Curtain”. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego dostępu do kulis spektaklu LUZIA i poznania drogi do powstawania porywających występów na scenie.

Cirque du Soleil – LUZIA (fot. Cirque du Soleil/Matt Beard)

Cirque du Soleil Presents: Behind the Curtain of LUZIA odkrywa kulisy inspirującego romansu, który rozkwitł pomiędzy Cirque du Soleil i Meksykiem. Dokument został stworzony w Montrealu i Meksyku przez Daniele Finzi Pasca (współscenarzystę i reżysera), Patricię Ruel (dyrektor kreatywną), Simona Carpentiera (kompozytora i dyrektora muzycznego), Eugenio Caballero (scenografa), a także Majo Cornejo i Rodrigo de la Mora (muzyków).

Cirque du Soleil – LUZIA (fot. Cirque du Soleil/Matt Beard)

LUZIA zabiera publiczność z całego świata w wyimaginowany świat Meksyku i sprytnie przenosi na scenę wiele miejsc, twarzy oraz dźwięków tego kraju – zarówno tych tradycyjnych, jak i współczesnych.

Cirque du Soleil – LUZIA (fot. Cirque du Soleil)

CirqueConnect to źródło wysokiej jakości rozrywki dla fanów, którzy mogą co tydzień cieszyć się nowymi treściami w zaciszu własnego domu, w czasie kiedy środki bezpieczeństwa w walce z COVID-19 zawiesiły rozrywkę na żywo na całym świecie.

Cirque du Soleil – LUZIA (fot. Cirque du Soleil)

Bądźcie z nami w ten piątek na premierze “Cirque du Soleil Presents: Behind the Curtain”. Po raz pierwszy zostaną zaprezentowane kulisy spektaklu LUZIA na cirquedusoleil.com/cirqueconnect.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button