MUZYKA

Christina Aguilera. Latynoskie rytmy w hiszpańskojęzycznym utworze „Santo” z udziałem Ozuny

Teledysk

Po długim oczekiwaniu, nagrodzona wieloma Grammy i Latin Grammy Christina Aguilera świętuje premierę swojej hiszpańskojęzycznej EP-ki „La Fuerza” (Siła) z nowym gorącym utworem „Santo” z udziałem Ozuny.

W trzecim singlu z „La Fuerza” wielokrotnie nagradzane gwiazdy z pełną mocą wnoszą swoje niezrównane wokale, podczas gdy latynoskie rytmy tworzą natychmiastowy hit. W pisaniu utworu Christinie i Ozunie towarzyszyli Dallas K, Gale i Josh Barrios, a produkcją zajęli się Rafa Arcaute, Federico Vindver, Dallas K i współproducent Afo Verde.

Wraz z premierą pojawia się zupełnie nowy klip, nakręcony w Las Vegas kilka miesięcy temu w reżyserii Nuno. Zgodnie z trendem legendarnych teledysków Aguilery, teledysk do „Santo” jest wizualnie oszałamiający i zmysłowy, a także kontynuuje historię, którą rozpoczęły jej ostatnie hiszpańskie hity „Pa Mis Muchachas” i „Somos Nada”. Aguilera ogłosiła nadejście swojej pierwszej od 20 lat EP-ki w języku hiszpańskim zaledwie dzień po pierwszym wydawnictwie z nowej ery.

Christina Aguilera – „Santo” (fot. org.)

Nagranie EP-ki wywarło znaczący wpływ na kultową gwiazdę. Inspirowana jej ekwadorskimi korzeniami muzyka sprawiła, że zakochała się w niej na nowo. Częścią tego dzieła sztuki jest sześć znakomitych piosenek, które zawierają najlepsze różnorodne latynoskie dźwięki z jednym wspólnym mianownikiem: siłą.

„Chcę, aby moi fani czuli się wzmocnieni i wolni, kiedy będą słuchać tej muzyki. Oczywiście chcę wydobyć z mojej muzyki także inne emocje i uczucia, takie jak bycie seksowną i energiczną – ale w gruncie rzeczy naciskam na płynące z niej poczucie wzmocnienia”, powiedziała Aguilera w niedawnym wywiadzie dla magazynu Ocean Drive.

Christina Aguilera i Ozuna (fot. org.)

Aguilera pracowała z utalentowanymi i uznanymi artystami, autorami piosenek, muzykami i producentami nad swoim drugim hiszpańskim wydawnictwem, czyniąc „La Fuerza” jej najlepszą twórczością do tej pory. To nie koniec dobrych wiadomości – nadchodzi jeszcze więcej niespodzianek!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button