ŁÓDŹ

Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium EC1 z turystycznymi nagrodami

Łódzkie atrakcje turystyczne

Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium EC1 z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021.

  • Świetne miejsce dla ludzi w każdym wieku przekazujące wiedzę w ciekawy sposób.
  • Fajne miejsce dla dużych i małych.
  • Planetarium super, Centrum Nauki i Techniki EC1 też super!

To zaledwie kilka zdań z internetowych recenzji i rekomendacji, które wskazują na satysfakcję zwiedzających Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz gości Planetarium EC1. Obie łódzkie placówki mają na swoim koncie znaczące nagrody i laury w ogólnopolskich plebiscytach oraz konkursach. Obie posiadają także tzw. turystycznego Oskara, czyli certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej.

Do tej listy dopisano laur Turystyczny Produkt Roku 2021, który Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium EC1 przyznała kapituła Kongresu Turystyki Polskiej.

Pomysł nagradzania najlepszych produktów oraz usług oferowanym uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce ma za zadanie wskazywać te usługi i produkty z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Naturalnie cieszy nas każde wyróżnienie – mówi Magdalena Kosiada-Sylburska kierująca CNiT EC1 – Każde z nich traktujemy jako dowód na to, że nasza praca jest dostrzegana i doceniania. Jednocześnie chcę podkreślić, że przenikanie się branżowych nagród z opiniami osób, które nas coraz liczniej odwiedzają daje niezwykłą satysfakcję i poczucie, że zmierzamy we właściwym kierunku. Jesteśmy atrakcją turystyczną ale i miejscem mądrego spędzania czasu. Otwieramy drzwi do interaktywnych eksperymentów, które pomagają lepiej rozumieć świat a jednocześnie zapraszamy do wciągającej zabawy nauką. Mam nadzieję, że to wspaniałe wyróżnienie pozwoli nam dotrzeć do jeszcze większej liczby osób z całego kraju, zwiększy świadomość naszej oferty i będzie skutecznym zaproszeniem do wizyty w Łodzi i oczywiście jednej z jej największych turystycznych atrakcji!

Uroczyste podsumowanie Programu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się w październiku w Świdnicy podczas Konferencji Kongresu Turystyki Polskiej.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button