KATOWICE

Bytomski Tramwaj Bluesowy. 6 lat z Blues Baną

Blues Bana

Czas biegnie nieubłaganie i od pierwszej edycji projektu „Blues Bana – Bytomski Tramwaj Bluesowy” minęło już 6 lat. Nadchodzi więc pora, by zaprosić wszystkich miłośników bluesowych dźwięków do „Bany pełnej bluesa”, która ponownie zagości w Bytomiu 1 września w (sobotę).

– Z racji przewidywanych na ten okres prac remontowych na ul. Piekarskiej. Postanowiliśmy,
iż tegoroczna Blues Bana odbędzie się 1 września w sobotę od godz. 12 do 18 na Placu Sikorskiego, a nie jak dotychczas na ul. Piekarskiej. Tegoroczna trasa będzie przebiegała ul. Katowicką, Jagiellońską, Moniuszki do Placu Sikorskiego. Plac Sikorskiego będzie przystankiem początkowym jak i końcowy nietypowej formy muzykowania w wagonie tramwajowym.- Mówi Aleksandra Bubniak Współorganizator Blues Bany – Bytomskiego Tramwaju Bluesowego.

Warto wspomnieć, iż wrzesień jest miesiącem bluesa. Dlatego też, takie wydarzenie, jakim jest Blues Bana – Bytomski Tramwaj Bluesowy to świetny sposób na popularyzację bluesa nie tylko, w mieście ,ale również w tramwaju wśród przypadkowych pasażerów.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy można znaleźć na facebookowym profilu „Blues Bany” oraz na plakatach i stronie internetowej Tramwajów Śląskich S.A.
(Mateusz Wieczorek)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button