BYDGOSZCZ

Bydgoszcz. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zaatakował obcokrajowca i kierowcę autobusu

Poszukiwany

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Do zdarzenia doszło 24 czerwca 2021 roku o godzinie 19:19 w autobusie miejskim linii nr 57 w okolicy Ronda Kujawskiego w Bydgoszczy. Tam sprawca zaatakował obcokrajowca uderzając go głową w twarz. Pomocy udzielił kierowca autobusu, który został opluty i uderzony śmietnikiem przez sprawcę.

Filmik zobacz TUTAJ!

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-52-68, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2723/21.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button