TRÓJMIASTO

Brutalne morderstwo. 64-latek ugodził kolegę nożem 200 razy!

Tragedia w Słupsku!

Pomorscy funkcjonariusze zatrzymali 64-latka, który ponad sto razy ugodził nożem swojego kolegę.

Taka była pierwsza wersja tego zdarzenia.
Mundurowi zajmujący się sprawą ustalili, że sprawca w trakcie nieporozumień zaatakował nożem 60-latka, a następnie uciekł z miejsca zbrodni. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. 64-latkowi grozi kara dożywotniego więzienia.

Śledczy twierdzą, że sprawca jednak zadał ofierze około dwustu ciosów nożem!

Dwaj mężczyźni pili alkohol, a potem doszło do sprzeczki. 64-latek chwycił za kuchenny nóż i wielokrotnie ugodził nim znajomego.

Policjanci ze Słupska otrzymali zgłoszenie o znalezionych w mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego zwłokach 60-letniego mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze policji oraz służby ratownicze. Mundurowi znaleźli leżące na podłodze ciało mężczyzny, a w pobliżu nóż i ślady krwi. O zastanej sytuacji został powiadomiony dyżurny jednostki, który do działań mających na celu ustalenie sprawcy zabójstwa i okoliczności zaangażował kryminalnych.

Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, wykonana została dokumentacja fotograficzna oraz szczegółowe oględziny. Śledczy zabezpieczyli monitoringi z pobliskich miejsc i dokładnie przeanalizowali przebieg okoliczności zdarzenia. Intensywna i wnikliwa praca operacyjna doprowadziła do ustalenia osoby mającej związek z tym zabójstwem. Już kilka godzin po zdarzeniu policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o dokonanie zbrodni. W wyniku przeprowadzonych policyjnych czynności ustalono, że powodem zajścia były nieporozumienia, a dodatkowo towarzyszył im alkohol.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Słupsku. 64-latek usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się przyznał. Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button