POLSKA

Borowce. Alert RCB – Jacek Jaworek poszukiwany. Zastrzelił rodzinę brata. Trwa druga doba obławy na zabójcę

Alert RCB - poszukiwany niebezpieczny przestępca

Jacek Jaworek podejrzewany jest o zabicie 3-osobowej rodziny w Borowcach pod Częstochową.

52-letni mężczyzna może być uzbrojony.

10 lipca w nocy około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Z najnowszych informacji wynika, że w trakcie zabójstwa w domu przebywał 13-letni syn zamordowanej pary. W trakcie strzelaniny ukrył się za kanapą. Potem uciekł do swoich bliskich.

Jacek Jaworek jest bratem zabitego mężczyzny. Mieszkał w tym domu od jakiegoś czasu. Być może doszło do sprzeczki, która była związana z finansami.

Obława na podejrzanego zabójcę rodziny trwa już drugą dobę. W akcji biorą udział m.in. policjanci z psami tropiącymi, dwa śmigłowce oraz operator drona.

Alert RCB – poszukiwany niebezpieczny przestępca

Alert został wysłany do osób przebywających na terenie województwa: śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego. ​

​Alert RCB o treści: Uwaga! Niebezpieczny przestępca!

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu : 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button