FESTIWALEKONCERTY

Audioriver w 2021 roku przedłużony. Arena Sun/Day czeka

Audioriver 2021

Audioriver 2021 zostaje przedłużony.

W przyszłym roku w Płocku festiwal zaplanowano nie tylko na ostatni weekend lipca, lecz także w pierwszy dzień sierpnia.

15. edycja Audioriver miała odbyć się w 2020 roku, ale w związku z pandemią i towarzyszącymi jej obostrzeniami wobec imprez masowych, została odwołana.

Nową datę płockiego festiwalu poznaliśmy niedawno: tradycyjnie jest to ostatni weekend lipca (23–25.07.2021). Rok przerwy organizatorzy rekompensują dodatkową datą: 1 sierpnia 2021 roku spotkamy się w płockim parku, który od lat jest areną: Sun/Day.

– Płock to piękne miejsce, które warto odwiedzać znacznie częściej niż tylko raz na 12 miesięcy. Ze względu na to, że nie zobaczymy się w tym roku, wspólnie z władzami miasta zapraszamy na przyszłoroczny weekend z Audioriver w podwójnej dawce. Tydzień po zakończeniu festiwalu będziemy kontynuować świętowanie naszego jubileuszu w różnych miejscach Płocka i odkrywać jego oblicze w nieco spokojniejszej atmosferze. Zaczniemy kilkoma darmowymi aktywnościami w sobotę, 31 lipca, a następnego dnia czeka nas Sun/Day repeta w pełnym wymiarze. Będą dekoracje, światła, zapowiedziane trzy sceny i cała niedzielna magia – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu.

15 edycja Festiwalu, która odbędzie się między 23–25 lipca 2021 roku, rozszerzona została o nową datę – 1 sierpnia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button