FESTIWALEKONCERTYMUZYKA

Audioriver 2019. Taneczna muzyka w Płocku. Anja Rubik w mobilnym laboratorium #sexedPL [ZDJĘCIA]

Audioriver 2019

Tej imprezy nie przerwała nawet ulewa.

W strugach deszczu festiwalowicze Audioriver tańczyli byle jak, ale nie do byle czego. Na głównej scenie zagrały największe gwiazdy, na Starym Rynku rozmawialiśmy o przyszłości i teraźniejszości muzyki elektronicznej. Anja Rubik zaprosiła prezydenta Płocka do badań w mobilnym laboratorium #sexedPL.

Ten line-up to nie przelewki. Sobotę na Main Stage otworzył Eltron, czyli polska klasyka gatunku. Po nim pojawili się na niej Afterhuman Afterparty by Manoid & Hashimotowiksa. Ulewny deszcz nie przeszkodził ani Jonowi Hopkinsowi ani Wilkisonowi — podczas ich występów taniec trwał w najlepsze. The Blaze zachwycili i rozgrzali zmokniętą publikę, a Modeselektor Live zamknął imprezę w mocnym stylu.

Ci, którzy trafili do innych namiotów donoszą, że Circus zaczarowała Belgijka Charlotte de Witte, Hybrid prawie odleciał przy secie weteranów z Black Sun Empire a na Burnie rządził Lee Burridge.

Sobota to nie tylko muzyka, to również Sobótka. Na rynku od 13:00 toczyły się dyskusje i debaty. O kobietach w elektronice, przyszłości gatunku, muzyce w grach komputerowych, jej relacji z technologią i o tym, czy można żyć bez muzyki rozmawiali fantastyczni goście.

Fanów zebranych na rynku zaskoczyła Anja Rubik, która odwiedziła panel sexedPL Q&A Michała Pozdała. Ze sceny zaprosiła prezydenta Płocka — Andrzeja Nowakowskiego — do przebadania się w mobilnym laboratorium #sexedPL.

A dzisiaj? Sun/Day.

Prawdopodobnie najspokojniejsza impreza na świecie. Poza miasteczkiem festiwalowym, w parku nad Wisłą czekają dwie sceny, z których sączyć się dziś będą relaks i ukojenie. Na pierwszej zagrają: Foxall, Leon & Glasse, Davi, Brina Knauss i Damian Lazarus. Na drugiej: In-Deed, K.O., Seba — Logical Progression Set, Degs Live, Kissy Sell Out I Jaguar Skills.

Sun/Day trwa od 11:00 do 21:00.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button