RÓŻNOŚCI

Arnold Schwarzenegger nie pojawi się na 2. Fit Life Expo w Katowicach

Fit Life Expo w Katowicach

Arnold Schwarzenegger miał być największą gwiazdą na tegorocznej edycji Fit Life Expo.

Prezentujemy oświadczenie Zarządu Feelgrow Sp. z o.o., organizatora Fit Life Expo o braku obecności Arnolda Schwarzeneggera:

„Jako organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo z przykrością informujemy, iż wbrew wcześniejszym zapowiedziom Pan Gubernator Arnold Schwarzenegger nie będzie obecny na naszej imprezie.
Powód jego nieobecności to brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Pana Gubernatora.

W sprawie zwrotu należności za kupione bilety, prosimy o kontakt z naszym biurem (dane znajdują się na www.fitlife-expo.pl).
Informujemy również, iż tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w zaplanowanym terminie 6-7 października w Katowicach, na terenie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego i poza wyżej wspomnianą zmianą harmonogram imprezy, liczba gwiazd i atrakcji sportowych pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że pełen oryginalnych atrakcji program Fit Life Expo 2018 zachęci Państwa do uczestnictwa w tym wyjątkowym festiwalu sportowym.
Zapraszamy do śledzenia informacji w naszych kanałach społecznościowych

Z poważaniem
Zarząd Feelgrow Sp. z o.o.”

Przed rokiem organizator zaprezentował pierwsze w Polsce kulturystyczne zawody z prestiżowego cyklu IFBB Diamond Cup, a także elitarną rywalizację w Arnold Pro Strongman World Series. Katowice odwiedziły krajowe i międzynarodowe gwiazdy: sportów siłowych, fitness oraz kulturystyki.

W pierwszy weekend października organizatorzy Fit Life Expo przejmują całe Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, a także Spodek.

Obecność w Katowicach potwierdziła już ikona światowej kulturystyki, mający swoje miejsce w hali sław IFBB – Shawn Ray.

Niezwykłe show dla uczestników FLE 2018 przygotuje Blessing Awodibu, którego poczynania w social mediach śledzi blisko milion osób.

Stihl Timbersports

Najsilniejsi drwale zademonstrują swoją siłę i sprawność w eliminacjach do europejskich zawodów Champions Trophy. Do Katowic zjadą się najlepsi zawodnicy tej dyscypliny i co najważniejsze, po raz pierwszy w historii uczestnicy będą mogli obejrzeć także zmagania kobiet w ramach Fit Life Trophy.

Wybory Miss Bum Bum

Liczne spojrzenia, niezliczone komentarze, głośne brawa i mnóstwo emocji – tymi słowami można opisać ogólnopolską rywalizację o tytuł Miss Bum Bum. Konkurs na najładniejszą damską sylwetkę targów FIT FILE EXPO 2018 to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika kobiecego piękna i idealnie wyrzeźbionych pośladków.

KSW

Najpopularniejsza federacja mieszanych sztuk walki w Europie z rozmachem zawita ponownie do Katowic. Główna strefa kibica KSW 45 na Wembley będzie miała dwie lokalizacje. Na terenie MCK-u będzie działała strefa fana, gdzie spotkać będzie można zawodników związanych z federacją oraz wziąć udział w przygotowanych aktywnościach. Z kolei w sobotni wieczór w Spodku organizatorzy przygotowali transmisję live gali KSW 45, którą poprowadzi Artur ,,Kornik” Sowiński, a wydarzenia z Londynu skomentują także zaproszone gwiazdy i ambasadorzy Fit Life Expo.

Opening Ceremony

Właśnie w Spodku – w sobotnie południe imprezę zainauguruje tajemniczy ,,Opening Ceremony” – spektakularny spektakl multimedialny. Na razie organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów na temat ceremonii, gwarantują jednak efekty specjalne na najwyższym poziomie. To absolutna nowość – do zobaczenia tylko podczas Fit Life Expo.

Zawody Elite Pro pierwszy raz w Polsce w drugiej odsłonie IFBB Diamond Cup

To właśnie na płycie głównej „Spodka” odbędą się po raz drugi w Polsce, prestiżowe zawody z cyklu IFBB Diamond Cup, które jako jedyne w kraju gwarantują uczestnikom tak atrakcyjną pulę nagród o minimalnej wartości 12 500 euro! Diamond Cup ponownie skupi międzynarodowe grono zawodników z kilku kontynentówi przede wszystkim, pozwoli uczestnikom targów FLE na podziwianie zmagań elitarnego grona Elite Pro.

Druga edycja Fit Life Expo – 6-7 X – Katowice – Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button