POZOSTAŁE

Andrzej Piaseczny po covidzie. Czy był chory? Hejt w komentarzach internetowych

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny wylądował w szpitalu z powodu zakażenia Covid-19.

Piosenkarz miał problemy z oddychaniem i podłączono go do tlenu. Jednak szybko wrócił do zdrowia.

– Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, który dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Zdrowia – powiedział Piaseczny na filmiku na jednym z mediów społecznościowych.

Potem nagle zaprosił swoich fanów na koncerty.

Komentarze internautów:

„No celebryci i posłowie bardzo szybko cudem zdrowieją”,

„Ktoś kto choruje nawet nie bardzo ciężko na covid tak szybko nie wraca do pełni sił, ta choroba zbyt rozwala organizm. Ciekaw jestem o ile wzrósł stan konta Piaska po tej antyreklamie covid!”,

„Oto przykład podano czarno na białym, jak można zrobić z ludzi idiotów, a my dalej żałujmy tych „WIELCE” schorowanych, konających celebrytów, bo przecież oni tak cierpią…. Ale dobry przelew na ich konto jest złotym lekarstwem na każdą dolegliwość”,

„Czuję pan smak? Super. Z ciężkiego stanu do cudownego ozdrowienia. Wspaniałe. W szpitalu też podają herbatę?”,

„Fajne przedstawienie, dla pieniędzy wszystko”,

„Cudowne uzdrowienie”,

„Ozdrowieniec TVP”,

„Żenada i absurd nie ma granic… Każdy kto bierze udział w tej potężnej manipulacji ponosi odpowiedzialność za śmierć i cierpienie jej ofiar”,

„Chciałbym dostać taką kasę, a odwalę jeszcze lepszy cyrk, żenada”.

Niektóre osoby podejrzewają wokalistę o udawanie choroby.

Po ogromnej fali krytyki artysta musiał odwołać zaplanowane wcześniej koncerty.

Niestety wokalista nie chciał opowiedzieć nam o tym hejcie na jego osobę.

Andrzej Piaseczny po covidzie (fot. Ruch Narodowy/FB)

„Hipokryzja celebrytów!

Celebryci wykorzystają każdą okazję, aby się wypromować!

Jednym z takich celebrytów jest Andrzej Piaseczny, który pochwalił się w internecie, że leży pod aparaturą tlenową w szpitalu. Przypomnijmy, że dwa miesiące temu używał sobie na całego! Na jednej z imprez, które według zaleceń rządu nie powinny sie odbywać, kpił i poniżał zwykłych Polaków, w tym także naszych wyborców!
Andrzej Piaseczny najpierw bawił się na domówce nie przestrzegając obostrzeń, potem zachorował na koronawirusa, stworzył emocjonalny „content” w szpitalu, wychodząc ze szpitala zrobił sesję zdjęciową (wiadomo, wyświetlenia na Pudelku czy Instagramie muszą się zgadzać), a na koniec, po wzbudzeniu zainteresowania swoją osobą… zaprosił na koncert!

To kpina ze zwykłych Polaków, których nie stać na wczasy na Zanzibarze i Malediwach. Rząd nakłada kolejne obostrzenia, ale celebryci wykazują się butą, arogancją i na każdym kroku starają się pokazać swoją wyższość!” – czytamy na FB Ruchu Narodowego.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Pewnie, że można trafić całkiem fajne okazje, ale to kwestia odpowiedniego podejścia do tematu. Teraz, latem, tych koncertów ma już być rekordowo wiele, ale co dokładnie z tego wyjdzie? Sądzę, że będzie dobrze i na dobre już wraca normalne koncertowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button