CIEKAWOSTKISTYL

Aleksandra Kielan wybrana Miss Polonia Sportu 2019! [ZDJĘCIA]

Miss Polonia Sportu 2019 - sportowa rywalizacja Najpiękniejszych Polek

W Serocku odbył się konkurs na Miss Polonia Sportu 2019.

Najbardziej wysportowaną kandydatką okazała się Aleksandra Kielan z Częstochowy.

20 finalistek tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia 2019 rywalizowało w konkurencjach sportowych.

Całość spotkania rozpoczęła się od rozgrzewki oraz zajęć fitness dance. W kolejnym etapie finalistki konkursu piękności rywalizowały w takich konkurencjach jak plank na czas (wynik zwyciężczyni to 4 minuty 9 sekund!), czołganie i bieg slalomem (wynik zwyciężczyni 1 minuta 7 sekund), ale również pokonywały tor przeszkód, skakały na skakance i kręciły hulahoop. Trenerzy nie tylko przygotowali wszystkie konkurencje, ale także oceniali poprawność wykonania ćwiczeń przyznając finalistkom punkty.

Miss Polonia Sportu – kim jest Aleksandra Kielan?

Po zsumowaniu ocen sędziów za wszystkie konkurencje poznaliśmy zwyciężczynię. Aleksandra Kielan, tegoroczna Miss Polonia Sportu ma 21 lat i pochodzi z Częstochowy. Od 5 lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec.

90 lat konkursu Miss Polonia

W tym roku konkurs Miss Polonia obchodzi 90-lecie istnienia. Wielka jubileuszowa gala odbędzie się na jesieni. Tytuł i koronę Miss Polonia nosiło 40 Polek. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce.

Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również inteligentna, elokwentna. Miss Polonia aktywnie wspiera działalność charytatywną pomagając domom dziecka, fundacjom, dzieciom chorym i biednym. Miss Polonia wspiera też kampanie i akcje społeczne oraz propaguje zdrowy tryb życia. Stąd też finalistki Miss Polonia w ramach konkurencji Miss Sportu zachęcają do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie i kondycję.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button