FILM I SERIALE

3. sezon serialu Wiedźmin. Nowi członkowie obsady

The Witcher

Poznaliśmy nowych bohaterów i członków obsady trzeciego sezonu Wiedźmina.

Do obsady 3. Sezonu serialu Wiedźmin dołączają:

Robbie Amell (fot. pras.)
 • GallatinRobbie Amell (Upload, Kod 8, Resident Evil: Witajcie w Raccoon City)
  Opis postaci: Urodzony wojownik, który dowodzi armią buntowników Scoia’tael walczących po stronie Nilfgaardu. Nie boi się mówić prawdy, ale lojalność wobec swojego ludu prowadzi go do konfliktu z Francescą o władzę.
Meng’er Zhang (fot. pras.)
 • Milva Meng’er Zhang (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni)
  Opis postaci: Milva, adoptowana przez driady z Brokilonu, jest zaciekłą i utalentowaną łowczynią. Doskonałe umiejętności łucznicze w połączeniu z wyjątkową zdolnością przetrwania czynią z niej groźnego przeciwnika na bezlitosnym Kontynencie – kto się z nią zetknie, robi to na własne ryzyko.
Hugh Skinner (fot. pras.)
 • Radowid Hugh Skinner (Mamma Mia Here We Go Again!, Falling For Figaro, Fleabag)
  Opis postaci: Bawidamek i młodszy brat króla Vizimira, Radowid, niespodziewanie znajduje się w strukturach redańskiego wywiadu. Ze swoją urodą i często pijackim wdziękiem zaskakuje tym, jak przenikliwy potrafi być w sprawach polityki, ale zabawa się skończy, gdy komuś stanie się krzywda.
Christelle Elwin (fot. pras.)
 • Mistle Christelle Elwin (Half Bad, Bloods)
  Opis postaci: Mistle jest członkinią Szczurów, bandy młodocianych wyrzutków, którzy zabierają bogatym, by dać sobie – a czasem biednym. Jest twardą dziewczyną z ulicy, podejrzliwą wobec wszystkich i żądną zemsty, aż do czasu przypadkowego spotkania, które zmieni wszystko.

O 3. sezonie Wiedźmina:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz.

Showrunnerka i producentka wykonawcza: Lauren Schmidt Hissrich

Producenci wykonawczy: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko.

Reżyseria: Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun.

Na podstawie kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Scenariusz: Mike Ostrowski, Tania Lotia, Haily Hall, Rae Benjamin, Clare Higgins, Javier Grillo-Marxuach, Matthew D’Ambrosio i Troy Dangerfield.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button