FILM I SERIALE

3. sezon serialu Emily w Paryżu już wkrótce

Seriale

3. sezon „Emily w Paryżu” przed nami.

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia.

3. sezon „Emily w Paryżu” (fot. pras.)

Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność – na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Nagradzany twórca i showrunner Darren Star powraca z trzecim sezonem nominowanego do nagrody Emmy serialu Emily w Paryżu. W główną rolę Emily Cooper ponownie wcieli się producentka i aktorka Lily Collins. W serialu zobaczymy znane już z poprzednich sezonów gwiazdy, czyli Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuela Arnolda, Bruno Gouery’ego, Williama Abadie’ego i Luciena Laviscounta.

3. sezon „Emily w Paryżu” (fot. pras.)

Premiera już 21 grudnia.

  • Odcinki: 10 odcinków x 30 min
  • Twórca/Producent wykonawczy/Scenarzysta: Darren Star
  • Producenci wykonawczy: Andrew Fleming, Tony Hernandez (JAX Media), Lilly Burns (JAX Media), Alison Brown, Robin Schiff
  • Producenci: Stephen Brown, Ryan McCormick, Jake Fuller, Lily Collins, Raphaël Benoliel
  • W rolach głównych: Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie)
3. sezon „Emily w Paryżu” (fot. pras.)

Bonne Année, Emily! Powstanie trzeci i czwarty sezon serialu „Emily w Paryżu”

Drugi sezon, którego premiera miała miejsce 22 grudnia, od razu trafił na światową listę Top 10 i znalazł się w czołówce list w 94 krajach z 107,6 mln godzin oglądania (22–26 grudnia).

Pierwszy sezon również pojawił się na światowej liście Top 10 i powrócił na listy w 53 krajach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button