KALENDARIUM 

Poprzedni Sierpień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
31
18  
19  
26  
1 2 3

Pod patronatem 

WIADOMOŚCI

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zaprezentował program korekty Strefy Płatnego Parkowania, zgodnie z którym SPP zostanie dostosowana do wymogów ustawowych.

Czytaj więcej...

17 sierpnia 2017 policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zostali powiadomieni, że z terrarium znajdującego się na terenie jednej z posesji w Wilczkowicach gm. Brzeszcze, uciekł wąż boa.

Czytaj więcej...

Od ubiegłego czwartku tj. 10 sierpnia br. strażacy w całej Polsce interweniowali 22 931 razy przy usuwaniu skutków burz oraz towarzyszącym im intensywnych opadów deszczów (lokalnych gradu, trąb powietrznych i silnych wichur).

Czytaj więcej...

Policjanci z Bydgoszczy z Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli 2 kg substancji MDMA, z której można by wytworzyć około 12 tys. tabletek extasy.

Czytaj więcej...

16 sierpnia, po godzinie 22.00 dyżurny zakopiańskiej komendy otrzymał informację, że tzw. zakopianką w kierunku Nowego Targu porusza się pojazd, którego kierowca prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...

Defilada wojskowa z udziałem 1500 żołnierzy, ok. 200 pojazdów i kilkudziesięciu statków powietrznych zakończyła uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...

W Rytlu, w województwie pomorskim, działa 68 zastępów PSP. 300 strażaków i 66 żołnierzy z trzema amfibiami pomagają poszkodowanym.

Czytaj więcej...

Minął kolejny długi weekend. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało kilka tysięcy funkcjonariuszy.

Czytaj więcej...