WIADOMOŚCI

Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy?

Czytaj więcej...

W rankingu najszczęśliwszych państw świata Polska awansowała o cztery pozycje w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Czytaj więcej...

Meteorolodzy wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia dla jedenastu województw.

Czytaj więcej...

Po przeprowadzonych konsultacjach projektu nowelizacji ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych oraz po analizie uwag zgłoszonych przez organizacje pozarządowe, MSWiA podjęło decyzję o zaprzestaniu prac nad nowelizacją tych przepisów.

Czytaj więcej...

Dzięki intensywnej pracy policjantów Biura do Walki z Cyberprzestępczością KGP, Komendy Rejonowej Policji Warszawa II oraz Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Opolu, we współpracy z Prokuraturą Okręgową w Warszawie, zatrzymany został najbardziej uciążliwy polski cyberprzestępca ostatnich kilku lat - Tomasz T., znany jako Thomas lub Armaged0n.

Czytaj więcej...

Od 2015 roku na polecenie rządu ponad 32 tysiące policjantów ochraniało miesięcznice smoleńskie.

Czytaj więcej...

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali, a Prokuratura Okręgowa w Krakowie postawiła trzem mężczyznom zarzuty zabójstwa byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

Czytaj więcej...

W Warszawie, na konferencji prasowej Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy oraz Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej przedstawili wstępną informację i ocenę funkcjonowania przepisów ograniczających handel w niedzielę.

Czytaj więcej...