KALENDARIUM 

Poprzedni Czerwiec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
29 30 31
2  
3  
4  
9  
16  
28  
29  
30  
1 2

Tenis

26-letnia Agnieszka Radwańska pokonała Petrę Kvitovą 6:2, 4:6, 6:3. Dla Krakowianki jest to największy sukces w karierze.

Czytaj więcej...

Alicja Rosolska i Klaudia Jans-Ignacik w dwóch setach, uległy rosyjskiej parze Anastazja Pawliuczenkowa i Witalia Diaczenko. Tym samym, polska reprezentacja przegrała wszystkie mecze w ćwierćfinale Pucharu Federacji i teraz będzie walczyć o utrzymanie w grupie światowej.

Czytaj więcej...

Dwóch godzin potrzebowała Maria Szarapowa, aby pokonać w Tauron Arenie niżej rozstawioną Agnieszkę Radwańską. Tym samym, polskie tenisistki nie awansują do półfinału Pucharu Federacji.

Czytaj więcej...

Po pierwszym dniu turnieju tenisowego w Tauron Arenie Kraków, polska reprezentacja przegrywa z Rosją. Niekorzystnego rezultatu nie zmieniła młodsza z sióstr Radwańskich, która przegrała z utytułowaną Marią Szarapową.

Czytaj więcej...

Walkę o awans do półfinału grupy światowej Pucharu Federacji, polskie tenisitski rozpoczęły od porażki. W wypełnionej kibicami Tauron Arenie Kraków, Agnieszka Radwańska w trzysetowym pojedynku musiała uznać wyższość Swietłany Kuzniecowej. 

Czytaj więcej...

W Krakowie rozlosowano pary meczów singlowych i deblowych, podczas ćwierćfinału grupy światowej Pucharu Federacji. Najbardziej oczekiwany pojedynek w Tauron Arenie odbędzie się w niedzielę. Dokładnie w południe, na korcie pojawi się Agnieszka Radwańska i Maria Szarapowa.

Czytaj więcej...