Po raz trzeci z rzędu najlepsze polskie drużyny powalczą we Wrocławiu o Puchar Polski.

Turniej finałowy o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2018 (fot. org.)Turniej finałowy o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2018 (fot. org.)

W dniach 27-28 stycznia 2018 roku, w zabytkowej Hali Stulecia zetrą się cztery najmocniejsze drużyny z PlusLigi i eliminacji. Szykuje się prawdziwe święto klubowej siatkówki. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ten festiwal klubowej polskiej siatkówki.

Mecze półfinałowe przewidziano na 27 stycznia, pierwszy o godz. 14.45, drugi o godz. 17.30. Finał odbędzie się w niedzielę, o godz. 14.45 (transmisje oczywiście na sportowych kanałach Polsatu). We Wrocławiu zobaczymy wszystko, co najlepszego ma do zaoferowania PlusLiga. W tym momencie czekamy jeszcze na ostatnie drużyny, które będą miały prawo walczyć o awans do turnieju w ćwierćfinałach. Zagrają w nich: sześć najwyżej sklasyfikowanych drużyn PlusLigi (na półmetku fazy zasadniczej) oraz dwie drużyny z eliminacji – AZS PWSZ Stal Nysa i Krispol Września.

Gospodarzami meczów ćwierćfinałowych będą ekipy z niższych klas rozgrywkowych lub wyżej sklasyfikowane po pierwszej rundzie fazy zasadniczej rozgrywek PlusLigi sezonu 2017/2018 (w przypadku gdy trafią na siebie dwie ekipy z PlusLigi). Zwycięzcy meczów zagrają we Wrocławiu. Mecze ćwierćfinałowe rozgrywane będą 10 stycznia 2018 roku, wcześniej zostanie przeprowadzone losowanie par ćwierćfinałowych (cztery czołowe ekipy PlusLigi są w nim rozstawione).

Bilety są dostępne w cenie: 50 zł, 70 zł, 90 zł (w sobotę bilet ważny jest na dwa mecze).
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!