W trakcie piątkowego starcia Trefla Gdańsk z Espadonem Szczecin przy siatkarskim parkiecie ERGO ARENY pojawi się strefa gier – zarówno planszowych, jak i video.

„Gdańskie lwy” w strefie gier (fot. Trefl Gdańsk/pras.)„Gdańskie lwy” w strefie gier (fot. Trefl Gdańsk/pras.)

We wtorkowy wieczór z kibicami przetestowali je natomiast Mateusz Mika, Fabian Majcherski, Michał Kozłowski i Wojciech Ferens. Zawodnicy spotkali się z fanami w pubie Cybermachina i przez dwie godziny rywalizowali w różnych konkurencjach. Za sprawą Xboxa i „Just Dance” niekwestionowanym królem parkietu został libero Fabian Majcherski!

Mecze Trefla Gdańsk to zawsze dawka wielkich, siatkarskich emocji i niecodzienne atrakcje. Podczas piątkowego starcia z Espadonem Szczecin (początek meczu o godz. 18) na kibiców będzie czekać strefa gier, w której będzie można spróbować swoich sił zarówno w planszówkach, jak i na konsolach. – Będzie Pegasus, więc przetestujemy się w tak kultowych grach jak „Contra”, czy „Mario”, przygotujemy również „Pac-mana”, nie zabraknie też „Just Dance”, gdzie sprawdzimy umiejętności taneczne – wylicza przed piątkowym starciem Piotr Smutek, właściciel Cybermachiny, która dostarczy atrakcje do ERGO ARENY.

We wtorek czterech zawodników i fani spotkali się właśnie w gdańskim pubie, by razem przetestować meczowe atrakcje. Mateusz Mika, Wojciech Ferens, Michał Kozłowski i Fabian Majcherski zmierzyli się z kibicami zarówno w grach Trefla, jak i na Xboxie. W tej drugiej konkurencji prym wiódł młody libero „gdańskich lwów”, który ujawnił swój taneczny talent w „Just Dance”, ale jak zaznacza, osoby z nim rywalizujące okazały się lepsze. – Szkoda, że przegrałem wszystko, co mogłem, ale bawię się naprawdę wyśmienicie, a nasi fani pokazali, że nie tylko świetnie nas dopingują, ale są też super ekipą do zabawy i gier – powiedział Fabian Majcherski. 

Zapraszamy do oglądania materiału wideo


Atrakcje te są gwarantowane podczas piątkowego meczu! Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 18:00.

(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!