Za bilety na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 kibice zapłacą od 15 do 40 zł.

UEFA EURO U21 Polska 2017 (fot. Łukasz Nowak/Kronika24.pl)UEFA EURO U21 Polska 2017 (fot. Łukasz Nowak/Kronika24.pl)

Otwarta sprzedaż wejściówek prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com. Przypomnijmy, w Krakowie – jednym z miast-gospodarzy imprezy – rozegrane zostaną mecze eliminacyjne, półfinał oraz finał turnieju.
Na 21 spotkań turnieju udostępnionych zostało łącznie około 330 tysięcy wejściówek. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 8 biletów na każde spotkanie mistrzostw.


Udostępnione w sprzedaży bilety są podzielone na dwie kategorie:
• kategoria 1 – miejsca wzdłuż linii bocznych boiska – te bilety kosztują, odpowiednio: 25 zł – mecze eliminacyjne, 30 zł – półfinały, 40 zł – finał.
• kategoria 2 – miejsca za bramkami oraz w narożnikach trybun: 15 zł – mecze eliminacyjne, 20 zł – półfinały, 30 zł – finał.

Każdy z sześciu stadionów, na których odbędą się mecze, dysponuje specjalnymi miejscami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tym przypadku zakupiony bilet upoważnia do wstępu na mecz zarówno osobę niepełnosprawną, jak i jej opiekuna.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21 odbędą się w Polsce od 16 do 30 czerwca. W turnieju zmierzy się 12 reprezentacji: Polski, Niemiec, Czech, Danii, Włoch, Słowacji, Szwecji, Anglii, Portugalii, Serbii, Hiszpanii i Macedonii. Młodzi piłkarze będą rywalizować w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach. W Krakowie i okolicach wytypowano kilka obiektów, które będą pełnić funkcję centrów treningowych dla reprezentacji i sędziów. Są to: stadiony miejskie przy ul. Reymonta 22, na Suchych Stawach, obiekty Bronowianki i Garbarni oraz stadion OSiR-u w Zabierzowie.
(UMK)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!