Ryanair dzisiaj (12 maja) świętował pierwszy lot z Łodzi do Aten.

Inauguracja lotu z Łodzi do Aten (fot. UMŁ)Inauguracja lotu z Łodzi do Aten (fot. UMŁ)

Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 i będzie realizowane raz w tygodniu – w soboty. Ryanair obsługuje w Łodzi 4 trasy, do Aten, Dublina, East Midlands oraz Londynu.
Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Łodzi do Aten, a także rozpoczęcia sezonu letniego, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na nowej trasie już od 106 zł na podróż w czerwcu 2018 roku.
Inauguracja lotu z Łodzi do Aten (fot. UMŁ)Inauguracja lotu z Łodzi do Aten (fot. UMŁ)
Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała w Łodzi: „Cieszymy się bardzo mogąc oficjalnie zainaugurować początek sezonu letniego oraz pierwszy lot z Łodzi do Aten. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Łodzi już od 106 zł.”
Anna Midera, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta powiedziała:  
“Nie ma przyjemniejszego momentu dla prezesa lotniska niż inauguracja nowych połączeń. Ateny to znakomity wakacyjny kierunek, a Grecja to w sezonie letnim 2018 najpopularniejsze miejsce wypoczynku turystów z Polski. Położone w centrum Polski łódzkie lotnisko jest znakomitą lokalizacją do rozpoczynania zagranicznych podróży – do nas z każdego miejsca w kraju jest tak samo blisko. Tych którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wakacji zapraszam do korzystania z oferty Ryanair’a. Proszę się jednak spieszyć bo bilety do Aten cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów.
Cieszę się również ze współpracy nawiązanej z lotniskiem w Atenach – powitanie i grecka „uczta” dla pierwszych pasażerów samolotu Ryanair’a organizowane są wspólnie – po polskiej i greckiej stronie.”

Samoloty z Łodzi do Aten latają zawsze w soboty, ale zmieniają się godziny. Od 12 maja do 26 maja oraz od 1 września do 27 października samolot odlatuje o godz. 11.40. (z Aten do Łodzi o godz. 9.40). Od 2 czerwca do 25 sierpnia start z Łodzi jest o godz. 17.25. Natomiast samolot z Aten do Łodzi odlatuje o godz. 15.25.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!