KALENDARIUM 

Poprzedni Czerwiec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31
1  
2  
22  
25  
28  
1

Pod patronatem 

"Stadium Of The Wings" z udziałem pilotów Polskiej Kadry Motoparalotniowej to fascynujący film, który powstał pod dachem PGE Narodowego.

"Stadium Of The Wings" (fot. pras.)"Stadium Of The Wings" (fot. pras.)

Piloci spełnili swoje marzenie i udowodnili, że "niemożliwe" nie istnieje - latali w obiekcie zamkniętym, gdy na zewnątrz padał deszcz.
Projekt przygotowali Paweł Kozarzewski i Marcin Krakowiak. Nad całą operacją pracowali od lutego 2016 roku, a powstanie filmu oficjalnie zapowiedzieli w maju tego roku.


— Na PGE Narodowym nie boimy się odważnych projektów sportowych. W związku z tym, gdy zostaliśmy poproszeni o udostępnienie obiektu i pomoc przy nagraniach, podeszliśmy do tego tematu bardzo pozytywnie. Cieszymy się, że arena tętni życiem i przyciąga entuzjastów sportów, które dotychczas nie gościły w takich miejscach. Dzisiaj jesteśmy już nie tylko Biało-Czerwoną Twierdzą piłkarzy, ale także siatkarzy, łyżwiarzy, windsurferów czy właśnie motoparalotniarzy. Tak samo jak Paweł Kozarzewski i Marcin Krakowiak pokazujemy, że dla PGE Narodowego nie ma rzeczy niemożliwych — mówi Monika Borzdyńska, Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu areny.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!