5 października zapraszamy na akustyczny koncert Tomka Lipińskiego z zespołem w Żydowskim Muzeum Galicja.

Tomek Lipiński z zespołem akustycznie (fot. org)Tomek Lipiński z zespołem akustycznie (fot. org)

CO TRZEBA ZROBIĆ, BY SIĘGNĄĆ PO ZAPROSZENIA:

Wykonaj zadanie:
Nie mogę żyć bez muzyki, ponieważ......

Dokończ w oryginalny, zabawny sposób. ZASKOCZ NAS SWOIM POMYSŁEM!

Odpowiedzi wysyłajcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warto polubić Kronika24.pl

To dodatkowy punkt więcej przy wyborze odpowiedzi przez jury.

 

Do wygrania są 4 pojedyncze zaproszenia.

Swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu (temat maila:"Tomek Lipiński") wyślij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konkurs trwa do 2 października 2017 r., do godz. 23:59. Po zakończeniu konkursu do 4 października, zwycięzcy otrzymają mailowo informację o wygranych zaproszeniach.

 

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU! BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO NIE TYLKO Z KONKURSAMI!!!

*) Uczestnik konkursu akceptuje poniższy regulamin.

Link do regulaminu.

 

TOMEK LIPIŃSKI - wokalista i gitarzysta, kompozytor, autor piosenek. Urodził się w 1955 roku w Warszawie. Po maturze krótko studiował na warszawskiej ASP. Lider i współzałożyciel zespołów Tilt i Brygada Kryzys, współtworzył też zespól Fotoness. Współpracował m.in. z Izraelem, nagrywał również pod swoim imieniem i nazwiskiem (album „Nie pytaj mnie” z 1994 i „To, czego pragniesz” 2016). Wokalista, gitarzysta, jest autorem lub współautorem m.in. takich przebojów jak „Centrala”, „Mówię ci, że”, „To co czujesz, to co wiesz”, „Nie wierzę politykom”,„Runął już ostatni mur”, „Jeszcze będzie przepięknie”, „Nie pytaj mnie co jest dobre, a co złe” i wielu innych. W latach 1991-1993 pisał felietony dla Tylko Rocka. Produkował i prowadził programy muzyczne “60/90” dla TVP (1991-93) oraz koncerty. Był dyrektorem marketingowym BMG Poland (1993), współtwórcą i prezenterem kultowej Radiostacji (1998 - 2000), redaktorem naczelnym Aktivista (2000). Prowadził także show Radia Roxy p.t. “Wysypisko” (z raperem Vieniem, 2010 - 2013) i program Radia Gdańsk “Czarowne chwile ze starym winylem” (z Jackiem Staniszewskim, 2013). Ma na koncie kilka drugoplanowych ról aktorskich, jest autorem muzyki i piosenek do kilku filmów (m.in. piosenek do obrazu „Słodko gorzki”, za które dostał w 1996 nagrodę na gdyńskim XXI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, „Psy II: Ostatnia krew” oraz „Reich“ - wszystkie w reż. Władysława Pasikowskiego, “Tramwajada” - reż. Bolesława Pawicy; także do dokumentalnych filmów i realizacji teatralnych Andrzeja Titkowa). Wziął udział w filmie ”Beats of Freedom” („Zew wolności”), w którym opowiada brytyjskiemu dziennikarzowi i autorowi książek Chrisowi Salewiczowi o historii i roli muzyki rockowej w polskich przemianach lat 70. i 80.
Nagrał w różnych składach kilkanaście płyt. Jego najnowszy album z 2015 roku, nosi tytuł “To, czego pragniesz”.
W Żydowskim Muzeum Galicja wystąpi z zespołem w składzie:
- Karol Ludew - perkusja,
- Piotr Leniewicz - gitara basowa
- Maciej Dłużniewski - gitary

5 października 2017 godz. 20.00
Koncert: Tomek Lipiński z zespołem akustycznie

Żydowskie Muzeum Galicja, Kraków

Bilety:
60 PLN, 70 PLN (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!